Hafta sonu için romantik bir komedi: Sahte Gelin

0
473 Okunma

Hafta sonunda ailece seyredilebilek çok neşeli bir romantik komedi arıyorsanız, Sahte Gelin sizi mutlu edecektir.

Filmin “asıl gelini” Lara Tyler uluslararası tanınan bir yıldızdır ve internet fenomeni olarak ün kazanan İngiliz yazar James Arber ile evlenmek üzeredir.

Fakat ne var ki, nikah törenleri paparazziler tafından basılır ve planları boşa çıkınca, nkahı ertelerler. Ardından, gözlerden uzakta nikah yapabilecekleri bir plan yapmaya başlarlar. İkilinin menajerleri Hegg Adası’nda eski bir şato kiralar. Ancak paparazziler, burayı da keşfederler ve ikilinin nikahından fotoğraf almak için hazırlığa girişirler. Evlenecek çift ise, yeniden bir nikahı iptal etmeye cesaret edemezler ama paparazzilere bir oyun oynamaya karar verirler.

Paparrazzileri kandırmak için sahte bir gelin ayarlamaya karar verirler, böylece fotoğraflarını aldıklarını düşünen paparazziler, onları rahat bırakacaktır. Ancak James ve sahte gelin, paparrazzilerden kaçıyormuş gibi rol yaparken, birbirleriyle yakınlaşırlar ve beklenmedik şekilde birbirlerine aşık olurlar. Artık işler çok karışmıştır. Peki şimdi bu düğüm nasıl çözülecek?

Hafta sonu seyredebilecek çok neşeli bir film olan Sahte Gelin (The Decoy Bride) IMDB üzerinde de aldığı yüksek puanlarla dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz