Hamileler artık bebeğinin kalp atışını evde duyabilecek

0
499 Okunma

Ebeveynleri rahatlatmak amacı ile geliştirilen teknolojilere bir yenisi daha eklendi.  Anne-babalar artık hastaneye gitmeden de bebeklerinin kalp atış seslerini kolaylıkla duyabilecek.  Sadece kontrole gittiğiniz zaman duyabildiğiniz bebeğinizin kalp atışları, Bellabeat Shell sayesinde istediğiniz her an duyulabilecek, kaydedilebilecek ve paylaşılabilecek.

Bellebaet shell

Bellabeat Shell nedir? Nasıl kullanılır?

Standart ultrasona benzer bir teknoloji kullanan Bellebeat, hem sizin hem de bebeğinizin sağlığına her hangi bir zarar vermiyor. Bu araç sayesinde bebeğinizin kalp atışlarını dinleme, tekmeleri takip etme gibi faaliyetlerde bulunabiliyorsunuz. Ayrıca bu süreçlerinizin tamamını ailenizin diğer fertleriyle birlikte gerçekleştirebilir hatta gelecekte dinleyebilmek için kayıt edebilirsiniz. Sosyal medyanızda veya uzaktaki aile bireyleri ile bu kayıtları paylaşabilirsiniz.

Bebeğinizin kalp atışlarını duymak için telefonunuza uçak moduna getirmeniz ve Bellabeat’ı takarak karnınızın üzerinde bir süre gezdirmeniz gerekiyor.  Bebeğinizin kalp atışlarını en kolay duyduğunuz yerin üzerinde bir süre bekleyerek onu kolaylıkla duyabilir ve kaydedebilirsiniz. Bellabeat’ın herhangi bir aracı programa ihtiyacı yoktur.

Bellabeat şimdilik sadece iPhone cihazlar için uyumlu çalışabiliyor. Bir çok kişi tarafından kullanılan ve büyük övgü toplayan ürünün fiyatı iste 69$. Ürünü daha detaylı incelemek ve sipariş vermek için Bellabeat sayfasını inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz