Hangi burç için hangi teknolojik hediye alınır?

0
703 Okunma
Zodiac signs on touch screen. Woman choosing horoscope symbols.

Teknoloji tutkunu arkadaşlarıma ya da aileme hangi teknolojik hediyeyi almalıyım diye uzun saatler boyunca düşünüyorsanız; bu tüyolara göz atmanızda fayda var. Çünkü hediyeyi alacağınız kişinin burcunu bilmeniz hızlı bir alışveriş yapmanızı sağlayabilir. İşte, sizin için derlediğimiz burçlara özel teknolojik hediye rehberi…

KOÇ (21 Mart- 20 Nisan)

Koç burcundaki kişiler sabırsız ve aceleci yapılarıyla bilinirler. Yakınınız Koç burcu ise; ona kendini enerjik hissedecek bir hediye alabilirsiniz. Hediyenizin sadece sıradan olmamasına özen gösterin. Bunun için hediye paketini gösterişli olanlardan seçmeniz bile sıradanlığı ortadan kaldıracaktır. Koç burcuna alınabilecek en iyi teknolojik ürünlerin başındaysa Microsoft’un ürettiği oyun konsolu Xbox geliyor.

BOĞA (21 Nisan- 20 Mayıs)

Boğa burcu evde vakit geçirmeyi çok sever. Tabii bu, Boğa burcunun asosyal olduğu anlamına gelmiyor. Arkadaş çevresi tarafından çok sevilen Boğa, ev ile sosyal hayatını başarılı bir şekilde dengeler. Lezziz tatlara düşkünlüğü ile tanınan Boğa burcunun vakit geçirmeyi en çok sevdiği yer ise mutfaktır. Ona Siemens Blender Seti‘ni alırsanız çok mutlu olacaktır.

İKİZLER (21 Mayıs – 20 Haziran)

İkizler burcuna hediye seçerken aslında çok düşünmenize gerek yok. Detaylara takılmayan İkizler, teknolojiyle arası en iyi olan burçların başında geliyor. İletişim kurmaya ve iletişim araçlarına düşkün olan İkizler burcuna alabileceğiniz en doğru teknolojik hediye ise Xperia XZ Premium olacaktır.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Duygusal, sadık ve geçmişle yaşamayı seven Yengeçler, hediyenizin maddi değerine değil maneviyatına önem vereceklerdir. Ona ne hediye alırsanız alın, öncelikle onu düşündüğünüz için sevinecektir. Teknolojiyle arası iyi olan Yengeç’i mutlu etmek için manevi değeri olan bir fotoğraf makinesi seçmeniz ideal olacaktır, Canon EOS 200D gibi…

ASLAN (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan burçlarına hediye seçerken çok hassas davranmalısınız. Çünkü bu burç, en zor hediye beğenenler arasında bulunuyor. Lükse, eğlenceye ve rahatlığına düşkün olan Aslanlar, pahalı hediyelerden hoşlanırlar. Ona teknolojik hediyenizi çok lüks bir restoranda vermeniz çok mutlu olmasını sağlayabilir. Onun mutluluğunu ise evde bile eğlenmesini sağlayacak Dolby Digital Ses Sistemi‘yle ikiye katlayabilirsiniz.

BAŞAK (23 Ağustos – 22 Eylül)

Düzen deyince akla ilk gelen burçlardan birisi olan Başak, temizliğe çok düşkündür. Saatlerce temizlik yapmak onun için en keyifli aktivitelerden biridir. Çevresinde pozitif tavrıyla tanınan Başak burcuna hediyesini vermeden önce bir akşam yemeği organize edebilirsiniz. Devamında ise Philips Marathon Ultimate Serisi’nin yeni ürünü FC9932/07 elektrik süpürgesini hediye edebilirsiniz.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Venüs tarafından yönetilen Terazi burcunun her zaman bir estetik kaygısı vardır. Dış görünüşlerine çok önem veren Teraziler, bakımlı olmak için saatler harcamaktan çekinmezler. Estetik kaygısı önde olan Terazi için alabileceğiniz en ideal hediyeler arasında ise Rowenta Premium Care Brush&Straight Saç Düzleştiricisi geliyor.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Hediye almayı seven Akrepler, gizemli ve şaşırtıcı hediyelerden hoşlanırlar. Teknolojiyle arası çok iyi olan bu burcun üyelerine hediye seçerken doğrusu biraz zorlanabilirsiniz. Akrep burcunun hem dikkatini çekmek, hem de tarzına uyum sağlamak kolay değil. Seyahat etmeyi yaşam tarzı haline getiren Akrepler için Audi‘nin tasarladığı Relax&Recharge Koleksiyonu’ndan elektrikli battaniye ve çorap tercih edebilirsiniz.

YAY (23 Kasım- 21 Aralık)

Yenilikler peşinde koşmaktan asla vazgeçmeyen Yay burçları, tıpkı Akrepler gibi seyahat etmeye bayılırlar. Ayrıca maceraperest ruhlarıyla tanınırlar. Dünyayı ve yeni kültürleri keşfetmek için seyhate etmeyi seven Yay burçları için Lifepack sırt çantası alabilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyer basamaklarını hızla çıkan Oğlaklar için “tam bir işkolik” demek yanlış olmaz. Düzenli ve disiplinli çalışan Oğlaklar’a işlerini kolaylaştıracak hediyeler alabilirsiniz. Zamandan tasarruf yapmalarını sağlayacak bir teknolojik ürüne hayır demeyeceklerdir. Mesela ASUS Zenbook‘a…

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova burçlarına hediye seçerken teknolojik yenilikleri merceğiniz altına almanızda fayda var. Yeni ve farklı olanı seven Kova burcu için sıra dışı bir hediye de seçebilirsiniz. Eğer siz bu riski almayı istemiyorsanız; Skagen akıllı saat modellerinden biriyle onu mutlu edebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat – 20 Mart)

Romantik sürprizleri seven Balık burçları, hediyeyi seven burçlar arasında… Alacağı hediye karşısında göz yaşlarını gizleyemeyecek bu burçtaki kişi için romantikliği elden bırakmamanız gerekiyor. Teknoloji ile arası iyi olan romantik bir Balık’a Scholl 7802E1 Termodinamik Shiatsu Ayak Masaj Aleti alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz