3 Haziran Çarşamba 2020

Hangi ürünün ne kadar kullanılacağı söyleyen CutiTron!


Güzellik endüstrisi teknoloji ile birlikte bambaşka bir yere doğru evriliyor. Cilt bakımı ve makyaj önerileri artık dijitalleşmiş durumda. Bu alanda çıkan yeni teknolojik ürünlerin sayısı da her geçen gün artıyor. Heath’in güzellik cihazı CutiTron da bunlardan biri.

Yakın zamanda Paris’te düzenlenecek olan In-Cosmetics Global Fuarı’nda tanıtılan olan Heath CutiTron, kullanıcının cildini analiz ediyor ve hangi ürünü ne kadar kullanması gerektiğini söylüyor. Bu teknolojik cihaz cildin nemini de sistematik olarak takip ediyor.

Cilt bakımının geleceği olarak tanımlanan ürün, kişiye özel formüle edilmiş makyaj ve cilt bakım önerileri ile öne çıkıyor.

Cihaz ürün önerilerini her markaya göre yapabiliyor. Bunun için markalarla işbirliği öne çıkıyor.

Son yıllarda bu tarz ürünleri daha fazla görmeye başlıyoruz. Muhtemelen gelecek yıllarda yapacağımız satın alma işlemlerini ve kozmetik denemelerini tamamen akıllı cihazlarımızdan yapacağız. Bu da mağazalara olan ilginin önemli derecede azaltabilir. Bakalım bu konuda yüz yıllık markalar ne gibi yenilikler yapacak?

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Soğuk buhar makinesi Feellife nebulizatör elimizde!

Pembe TV olarak hayatımızı kolaylaştıran teknolojileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu kez konuğumuz Feelife nebulizatör. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir