Hotpoint yeni elektrikli süpürgesi 4X4

0
931 Okunma
Hotpoint 4X4 elektrikli süpürge
Hotpoint 4X4 elektrikli süpürge

Hotpoint 4X4 elektrikli süpürge üstün perfomansı ve özgün tasarımıyla kadınların beğenisine sunuluyor.

Ev işlerine oldukça fazla zaman harcayan kadınlar, gelişen teknolojiler sayesinde hayatlarını daha kolay hale getiriyor. Ev işlerinde en uğraştırıcı işlerden biri ev süpürmek diyebiliriz. Özellikle kalabalık aileye sahip olan ev hanımları bu durumda oldukça zorluk yaşıyor. Kirlenen yerleri temizlemek bazen çileye dönüşebiliyor. İki üç defa üstünden geçilmesi gereken yerler oluyor. Bu durumda kullandığımız elektrikli süpürgenin bize yardımcı olması gerekir. Bu yüzden elektrikli süpürgenin kalitesi oldukça önemli. Hele de yaş ilerledikçe iş yapma olasılığıda zorlaşıyor. Özellikle evi süpürürken bel ağrıları sıklıkla yaşanır. Bu tarz rahatsızlıklar yaşamamak için bir ürün satın alırken dikkat etmemiz gerekmekte.

Üstün teknoloji, kusursuz temizlik

Hotpoint’in 4X4 performansa sahip yeni elektrikli süpürgesi mükemmel temizliği, enerji verimliliği ve sessizliği bir arada sunuyor. MultiCyclonic teknolojisi sayesinde içindeki hava akımını dengeliyor, havayı temizliyor ve kötü kokuları engelliyor. A sınıfı enerji verimliliği sunan ve sadece 68 desibel ses seviyesiyle fark yaratan Hotpoint’in yeni elektrikli süpürgesi, motorlu fırçası sayesinde kusursuz temizlik sağlıyor.

Yüksek performans, tasarruf ve sessizlik… Bir elektrikli süpürgede aranan tüm özellikler bir arada. 4X4  elektrikli süpürgenin toz parçacıklarını iki aşamalı olarak filtreleyen ve üstün temizlik performansı sunan MultiCyclonic teknolojisi, süpürgenin içindeki hava akımını dengeliyor, havayı temizliyor ve kötü kokuları engelliyor. HEPA 14 filtreye sahip  4X4 elektrikli süpürge, tozları yüzde 99,995 oranında yakalıyor, dışarıya maksimum 5 toz taneciği vererek evlerin havasının temiz kalmasını sağlıyor. Maksimum hijyen için Ultraviyole (UV) ışığı teknolojisiyle donatılan yeni 4X4 elektrikli süpürge mükemmel temizliği garantiliyor.

Motorlu fırça

Hotpoint 4×4 elektrikli süpürge için son teknoloji kullanılarak geliştirilen ‘motorlu fırça’; parke ve halılardaki tozları zeminden sökerek tüm yüzeyleri kusursuzca temizliyor.

Maksimum sessizlik

Hotpoint’in yeni 4×4 elektrikli süpürgesi, özel ses yalıtım malzemeleri ve yeniden tasarlanmış hava çıkışları sayesinde sahip olduğu 68 dBA ses düzeyi ile standart elektrikli süpürgelerden çok daha sessiz çalışıyor.

Hotpoint 4X4 elektrikli süpürgenin fiyatı ise 1.399 TL

Hotpoint ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız burayı tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz