Hotpoint buharlı mikrodalga fırın

0
353 Okunma
Hotpoint buharlı mikrodalga fırın

Hotpoint buharlı mikrodalga fırın sizlere sağlıklı ve birbirinden lezzetli yemekler hazırlama imkanı sunuyor. Buharlı pişirme, balık buğulama, tavuk buğulama, sebze buğulama gibi farklı otomatik programları sayesinde yiyecekleri tam kıvamında pişiren Hotpoint mikrodalga fırın, sofraları lezzetli, sağlıklı, hafif yiyeceklerle donatıyor. Sevdiklerinize mükemmel yemekler yapmak artık zor değil. Hotpoint buharlı mikrodalga ile en sevdiğiniz yemekleri kısa sürede sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz.

Yemek pişirirken korkmayın

Yemek yapmayı seven kadınlar yeni hotpoint mikrodalga fırın ile hızlıca istedikleri yemekleri gönül rahatlığıyla hazırlayabilecekler.  Mikrodalga fırınların sağlık açısından zararlı olduğu konuşuluyor. Öyle ki hotpoint buharlı mikrodalga ile mikrodalga fırınların da sağlıklı olabileceğini ispat etmiş gibi görünüyor. Gönül rahatlığı ile yemeklerinizi pişirme imkanı sunuyor.Yemek yapmayı hobi haline getirdiyseniz ve yemek yapmayı çok seviyorsanız bu ürün sizi heyecanlandırabilir diyebiliriz.

 

Biz kadınlar için bir ürünün dış görünüşü yani tasarımı oldukça önemli. Görüntüsü itibariyle fırını anımsatan büyüklükte görünen bu ürün aslında bir mikrodalga fırın. Ayrıca teknik özellikleri bakımındanda müşterilerini yanıltmayacak olan bu ürün geniş hacmi ile özellikle kalabalık aileler tarafından tercih edilebilir. Hotpoint buharlı mikrodalga fırın istediğimizin karşılığını verecek gibi görünüyor. Zarif, sade ve şık görüntüsüyle mutfakta hoş bir görüntüye sahip olacak gibi görünen bu mikrodalga fırın, hem şıklığı hem sadeliği seven kadınlar için birebir.

Kalorisi düşük yiyecekler hazırlayın

Daha hızlı yemek hazırlamak her kadının isteyeceği bir durumdur. Mikrodalga fırınlar bu konuda oldukça başarılı. Hele de yaz yaklaşırken kalorisi düşük yiyecekler şu sıralar oldukça gündemde. Şu sıralar zayıflamak isteyen veya fit kalmak isteyen kadınlar bu tarz yemeklere yönelmiş durumda. Zayıflamanın başı beslenmeden geçiyorsa kalorisi düşük yemekleri tercih etmemiz gerekmekte. Bu ürün 34 litrelik geniş iç hacme sahip olan yeni buharlı mikrodalga fırını, yaz yaklaşırken kalorisi düşük, sağlıklı ve birbirinden lezzetli yemekler hazırlama imkanı sunuyor. Dokunmatik LCD ekrana sahip.

Diğer mikrodalga fırınlara göre fiyatı biraz daha uçuk olan Hotpoint buharlı mikrodalga fırın, lansman fiyatı 2589 TL. Hotpoint ile ilgi daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz