Hotpoint siyah bulaşık makinesi

0
644 Okunma
Hotpoint siyah bulaşık makinesi

Siyah rengiyle ve tasarımıyla mutfaklara şıklık katan yeni Hotpoint bulaşık makinesi sessizliğiyle de fark yaratıyor. Beyaz eşyalar sadece beyaz renk değil daha farklı renklerle karşımızda çıkıyor. Özellikle siyah eşya şu sıralar oldukça popüler. Bu popülerliğin etkisine Hotpoint’te kapılmış.

Siyah ve sessiz

Hızlı ve sessiz yıkamasıyla göze çarpan Hotpoint siyah çamaşır makinesi, şık tasarımıyla da mutfakta göz dolduracak gibi görünüyor. Mutfağında bulaşık biriken kadınların yardımına koşan Hotpoint geniş hacmiyle tek seferde kirli bulaşıklara müdahale ediyor.

Hotpoint’in üstün temizleme performansı sunan, 14 kişi kapasiteli yeni A++ bulaşık makinesi ile kalabalık davetler sonrası bulaşıklar tek seferde ortadan kalkıyor. Hotpoint’in 8 programlı üstün performanslı bulaşık makinesi siyah rengi ve şıklığıyla göz dolduruyor. Sadece 41 desibel ses seviyesine sahip olan Hotpoint bulaşık makinesi o kadar sessiz çalışıyor ki, programın bittiği bile anlaşılmıyor.

Fiyatı 1.859 TL olan bu çamaşır makinesi piyasadaki diğer çamaşır makinelerine göre iyi bir fiyat performansı sergiliyor.

Hotpoint ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz