19 Haziran Cumartesi 2021

Huawei P30 fotoğrafı ortaya çıktı!


Huawei yakın zamanda yeni model ailesini 26 Mart’ta tanıtacağını duyurdu. Huawei P30 ve P30 Pro modellerini resmi olarak bu tarihte tanıtılacak. P20 ve P20 Pro’nun yakaladığı başarının ardından yeni ikiliden de beklentiler oldukça yüksek. Teknik detaylar bir kenarda dursun. Huawei P30 fotoğrafı şimdiden internete sızdırıldı.

Digital Trends yeni Huawei P30’un neye benzeyeceğini gözler önüne seren bir fotoğraf yayınladı. P30’un fotoğrafını ele geçirmeyi başaran yayın, Huawei tarafından bir davet aldıklarını ve telefonun burada gösterildiğini açıkladı. 

Fotoğrafta yeni telefonun yalnızca arkası görünüyor. Bu yüzden elde edilen ipuçları biraz az. Görünen o ki telefonda üç kamerayla gelecek. Ayrıca alınan bilglere göre 5x kayıpsız zoom yapabilecek. 

Huawei yeni model ailesi gerçekten böyle mi görünecek? Bunu yaklaşık 20 gün sonra göreceğiz. Ancak, eğer böyleyse yeni P30’un da P20 ile benzer bir arka tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 13 serisinden yeni gelişme; Fiyatları sızdırıldı

Apple’ın merakla beklenen iPhone 13 serisi için sızıntılar gelmeye devam ediyor. Tasarımda değişikliği olacağı düşünülen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir