19 Haziran Cumartesi 2021

Huawei Watch Fit Elegant Türkiye’de satışa sunuldu


Tanıtıldığı ilk günden itibaren şık tasarımı ve özellikleriyle dikkat çeken Huawei Watch Fit Elegant, Türkiye’de satışa sunuldu. İşte Huawei’in resmi internet mağazasında listelenmeye başlayan Watch Fit Elegant’ın Türkiye fiyatı:

Huawei Watch Fit Elegant özellikleri

Watch Fit Elegant, 1.64 inç dikdörtgen AMOLED ekrana ve 280×456 HD çözünürlüğe sahip. Paslanmaz çelikten yapılmış bir çerçevesi bulunan akıllı bileklik; 12 güne kadar da kesintisiz kullanım imkanı sunmakta. Ayrıca 96 farklı spor aktivitesi modu bulunan Watch Fit; GPS, uyku takibi, adımsayar, su geçirmezlik ve kalp ritmi ölçme gibi birçok özelliğe ev sahipliği yapıyor.

Huawei Watch Fit Elegant Türkiye’de satışa sunuldu

24 saat kalp atış hızı izleme ve SpO2 kan oksijen satürasyonu algılama gibi özelliklere de sahip olan Watch Fit Elegant; Türkiye’de 999 TL‘den satışa sunuldu. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle piyasaya sunulan akıllı bilekliği aşağıdaki butona tıklayarak satın alabilirsiniz.

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tasarımı ile fark yaratan 10 klavye alterneatifi

Tasarımı ile fark yaratan 10 klavye alternatifi

Dizüstü bilgisayarların yaygınlaşması ile masaüstü bilgisayar kullanımı bir hayli azaldı. Sadece masaüstü bilgisayarlara özel gibi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir