İdeal uyku sıcaklığınızı Moona ile ayarlayın

0
200 Okunma

Özellikle yaz aylarında sıcak havalar nedeniyle derin bir uykuya dalmak devasa bir sıkıntıya dönüşebiliyor. Rahat bir uyku için çektiğimiz sıkıntılar ise cabası. Kışın ise durum tam tersi şekilde evrilebiliyor. Yatak o kadar soğuk geliyor ki, uykuya dalmadan önce bu serin ortama alışmamız gerekiyor. Moona isimli akıllı yastık ise uyku için ideal sıcaklığı ayarlayarak hayatı daha kolay bir hale getiriyor.

Moona’nın yaratıcıları, sıcaklığın uykumuzun büyük bir bölümünü etkilediğini düşünerek bu sıcaklığı ayarlamayı hedefliyorlar. Moona adlı bu ürünü tercih ettiğiniz yastığın içine yerleştirerek kullanabiliyorsunuz.

Tercih ettiğiniz yastık ile kullanabilirsiniz

Moona tek başına bir yastık olarak kullanılmıyor. Aksine sizin tercih ettiğiniz bir yastığın içine yerleştiriyor. Bu ufak yastık yatağın baş ucuna yerleştirilen bir ısıtma sistemine sahip. Ufak yastığın bağlı olduğu bu sistem onu ideal sıcaklığa ulaştırmak için kullanılıyor. İdeal sıcaklık ise bu akıllı yastığı kullanmaya başlamadan önce yanıtlanan sorular sayesinde belirleniyor.

Başlangıçta sistem sizin verdiğiniz cevaplara uygun şekilde çalışmaya başlıyor. Ardından Moona’yı kullanmaya başladığınız ilk on gün içinde sistem sizin uyku düzeninizi takip ediyor. Buna göre yastığın ne zaman ısıtılacağı veya soğutulacağı belirleniyor.

Moona ideal sıcaklığı algılayarak kullanıcılarının daha derin ve verimli bir uykuya kavuşmasını sağlıyor. Sistem bunun yanında uyanmayı da kolaylaştırıyor. Kalkmak istediğiniz saatte yapılan sıcaklık değişimiyle kullanıcılarına kendiliğinden uyanmış hissi veriyor. Kickstarter kampanyası başlatılan Moona’ya sahip olmak için ise 400 doları gözden çıkartmak gerekiyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz