23 Ağustos Cuma 2019

İki yeni Huawei akıllı saat geliyor!


Geçen yıl Watch GT isimli akıllı saatini piyasaya süren Huawei şimdi de bu saatin yanına iki yeni model daha eklemeye hazırlanıyor. Watch GT’de Google’ın Wear OS işletim sistemi yerine kendi işletim sistemini kullanan şirket yeni modellerde de kendi işletim sistemine devam edecek. 

İki yeni modelden birinin Watch GT Active diğerinin ise Watch GT Elegant isimlerine sahip olacağı söyleniyor. Watch GT ile aynı boyutlara sahip olan saatler farklı tasarımları ile birbirinden ve ana modelden ayrılacak. Mevcut Watch GT’nin ışığında yeni saatlerin ince bilekli kişilerde nasıl duracağı şimdilik merak ediliyor.

Yeni saatlerde farklı sensörlere yer verilecek mi henüz bilinmiyor. Tahminlere göre GT Active 280 dolardan, GT Elegant ise 257 dolardan alıcı bulacak. GT Active modelinde Turuncu ve Koyu Yeşil renk seçenekleri bulunacak. GT Elegant’ın renkleri ise Beyaz ve Siyah olacak.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stresi yok eden nano kabarcıklar

Bir musluk düşünün görünüşü evinizde kullandığınız musluklarla birebir aynı. Fakat sağlık yönünden bakıldığında ise evdeki …

Bir Cevap Yazın