17 Ağustos Cumartesi 2019

LG kapsüllü dondurma makinesi yaptı!


Dünyanın en büyük festivallerinden biri olarak anılan SXSW her yıl Teksas’da düzenleniyor. Bu yıl da kapılarını açan etkinlik 17 Mart’a kadar ziyaretçilerini kabul ediyor. LG de bu etkinlikte geleceğe bakış açısını gözler önüne serdiği ürünlerini sergiliyor. LG standında en dikkat çekici ürün hiç kuşkusuz kapsüllü dondurma makinesi.

Kahve makinelerinden alışık olduğumuz kapsül sistemini dondurma makinesine entegre eden LG evde hızlı ve pratik bir şekilde dondurma yapmayı kolaylaştırıyor. Makine aynı zamanda sorbe ve donmuş yoğurt da yapıyor. Makinenin her kapsülünün üzerinde QR kod bulunuyor. Bu kodu okutarak makineye ne yapması gerektiği komutu gönderiliyor.

LG kapsüllü dondurma makinesi ne zaman satışa çıkacak ve fiyatı ne olacak henüz bilinmiyor. Şimdilik prototip olan cihaz bir süre daha raflardan uzak kalacak gibi duruyor. Ancak yaz aylarında böyle pratik makinelerin oldukça popüler olabileceğini söyleyebiliriz. 

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uçaklarda sanal gerçeklik dönemi başlıyor

Havayolu şirketleri uçuşlarda yolcuların en iyi şekilde vakit geçirebilmesini sağlamak için eğlence sistemlerini çok daha …

Bir Cevap Yazın