21 Mayıs Salı 2019

LG kapsüllü dondurma makinesi yaptı!


Dünyanın en büyük festivallerinden biri olarak anılan SXSW her yıl Teksas’da düzenleniyor. Bu yıl da kapılarını açan etkinlik 17 Mart’a kadar ziyaretçilerini kabul ediyor. LG de bu etkinlikte geleceğe bakış açısını gözler önüne serdiği ürünlerini sergiliyor. LG standında en dikkat çekici ürün hiç kuşkusuz kapsüllü dondurma makinesi.

Kahve makinelerinden alışık olduğumuz kapsül sistemini dondurma makinesine entegre eden LG evde hızlı ve pratik bir şekilde dondurma yapmayı kolaylaştırıyor. Makine aynı zamanda sorbe ve donmuş yoğurt da yapıyor. Makinenin her kapsülünün üzerinde QR kod bulunuyor. Bu kodu okutarak makineye ne yapması gerektiği komutu gönderiliyor.

LG kapsüllü dondurma makinesi ne zaman satışa çıkacak ve fiyatı ne olacak henüz bilinmiyor. Şimdilik prototip olan cihaz bir süre daha raflardan uzak kalacak gibi duruyor. Ancak yaz aylarında böyle pratik makinelerin oldukça popüler olabileceğini söyleyebiliriz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Asistan kuaför randevusu alabilecek

Google I/O 2019 etkinliğinde Asistan ile ilgili yeniliklerini paylaştı. Artık Asistan kullanıcısı için kuaför randevusu …

Bir Cevap Yazın