İnstablogger’ların gözde uygulaması FaceTune

0
1.577 Okunma
Facetune uygulamasi

Sosyal medya platformlarından en sevileni kuşkusuz İnstagram. Özellikle fotoğraf çekilmeyi sevenler için yeni bir alan oluşturan ve her geçen gün farklı özellikler getirerek kullanıcılarını memnun eden uygulama, kendi tarzını oluşturdu. Web sitesi ile ilgilenen kişilere blogger, YouTube sevdalılarını YouTuber derken şimdi de İnstablogger en trend alanlar arasına girdi. Kendilerine has çekimler ve yüksek sayıdaki takipçiler ile İnstablogger’ların fotoğraflarında en çok kullandığı uygulama FaceTune. Oldukça yetenekli bu uygulama ile sizde fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

 

FaceTune nedir?

FaceTune Uygulamasi

Yüzünüz ile ilgili en ufak kusurları dahi kolayca düzenleyebileceğiniz bu uygulama, özellikle maksimum yakınlaştırma özelliği ile yüzünüzü adeta piksel piksel inceleyebilirsiniz. Gözlerinizi daha belirgin hale getirebilir, dişlerinizi beyazlatabilir veya sivilcelerinizi kapatabilirsiniz. Biçimlendirme özelliği sayesinde bacak boyunuzu uzatabilir veya daha ince bir bel görünümü elde edebilirsiniz. Yama ve tonlar kategorisi ile yüzünüzdeki renk eşitsizliklerini giderebilir veya fotoğrafta görünmesini istemediğiniz ayrıntıları gizleyebilirsiniz. Kendine özel birkaç filtresi var fakat filtre ve çerçeve gibi özellikleri yeterince geliştirilmemiş. Bu özelliklerinin dışında Defocus ile fotoğraflarınıza bulanıklık katabilirsiniz. Genellikle yüz üzerindeki düzenlemeleri yapabileceğiniz bu uygulama sayesinde profesyonel bir yüz düzenleme uygulaması edinmiş olacaksınız. FaceTune ile yüzünüzdeki kusurları gizlemek için başka hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymayacaksınız.

Birçok İnstablogger tarafından severek kullanılan FaceTune uygulaması ücretli. Zaman zaman fiyatında değişiklik yapılan uygulamanın şuan ki fiyatı; Google Play’de 0,59 TL ve App Store’da 13,99 TL. Aradaki fiyat farkına bakılırsa Android telefon kullanıcıları avantajlı görünüyor fakat İos kullanıcıları henüz Google Play’de yayımlanmamış ve FaceTune uygulamasının geliştirilmiş hali olan  FaceTune 2 uygulamasını da satın alabilirler.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz