23 Ağustos Cuma 2019

Instagram hikayeler için yeni özellik geliyor!


Instagram’ın sevilen özelliği hikayeler için yeni bir özellik geliyor. İddialara göre Instagram hikayeler bölümünde paylaştıklarınıza artık müzik ekleyebileceksiniz. Ishan Agarwal tarafından fark edilen kod eğer doğruysa, yakın zamanda güncelleme alabiliriz.

Instagram hikayeler için müzik ekleme özelliği

Instagram hikayeler

TechCrunch’taki bir rapora göre, Instagram Android uygulamasındaki bazı kodlar, Spotify veya SoundCloud gibi yerlerden hikayelerinize telif hakkıyla korunan müzikleri eklemenize yarayacak özellikler barındırıyor.Bu raporların ardından Ishan Agarwal tarafından fark edilen kod eğer doğruysa, Instagram hikayesinde paylaştığınız içeriklere artık müzik ekleyebileceksiniz.

Bu özellik şimdilik müzik etiketleri olarak aladırılıyor. Türler, ruh helleri ve trend şarkılar gibi gruplandırmaların bulunduğu Spotify veya SoundCloud aramalarının artık hikayeler kısmındada kullanılabilir hale gelmesi bekleniyor. Kendine özel geliştirilmesi beklenen bu yöntem kullanıcı tarafından beğenilirken, reklam vermek isteyenler için de bir alternatif olabilir.

Elbette ki sadece bir kodun fark edilmesi ile bu özelliğin kesin geleceğini söyleyemeyiz. Fakat son zamanlarda yapılan Spotify ile bağlantılı paylaşımlar bu iddiayı destekler nitelikte.

 

 

YAZAR: Ayşenur Ünsal

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli Scooter’lar kendilerini şarj istasyonlarına götürecek

Çok uzak olmayan bir gelecekte cadde boyunca kendi kendine dolanan elektrikli bir scooter görürseniz , alarm vermeyin. Muhtemelen bir …

Bir Cevap Yazın