16 Ağustos Salı 2022

En iyi yemek fotoğrafı için “Instagram seti” veren restoran!


Instagram yemek

Günümüzde insanlar ikiye ayrılıyor. Restoranda yemek siparişi gelince hemen yemeye başlayanlar ve yemeye başlamadan önce fotoğrafını çekip Instagram‘da paylaşanlar.

Haberimize konu olan İngiltere’deki Dirty Bones restoranı da, bu durumu avantaja çevirmek için oldukça ilginç bir çalışmaya imza attı. Restoran, müşterilerinin en iyi yemek fotoğrafını çekebilmesi adına “fotoğraf seti” veriyor.

Instagram fotoğraf setinde neler var?

Restoran, müşterilerine taşınabilir LED ışık, çoklu cihaz şarj edebilen adaptör, telefonlara takılabilen geniş açı lens, tripod ve selfie çubuğu veriyor.

Never met a brunch I didn’t like. Boozy Brunch in Shoreditch & Soho from 10am, Carnaby from 11am. ?: @a_ontheroad

Dirty Bones (@dirtyboneslondon)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu arada Dirty Bones restoranı, İngiltere’de bunu yapan ilk restoran değil. Ancak Dirty Bones ile ilk kez bir zincir restoran, müşterilerine böylesi bir servisi vermiş oldu.  Eğer siz de bu ki yardımıyla çekilen yemek fotoğraflarına göz atmak isterseniz, restoranın Instagram sayfasına bu link üzerinden göz atabilirsiniz.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 18 Ağustos aktüel kataloğu PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 aktüel kataloğu bu hafta yine capcanlı. Her türden ürünün bulunduğu katalogda uygun fiyatlı teknolojik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.