16 Ağustos Salı 2022

Philips Avent Buharlı Sterilizatör 3’ü 1 arada


Hamileliğin ilk günlerinden itibaren anne adaylarında hijyen ve temizliğe olan düşkünlük, koruma içgüdüsü nedeniyle iyice artar. Bu hijyen önlemlerine hamilelik esnasında kullanılan mutfak araç gereçlerinden tutun da bebek odası takımlarına kadar eve giren tüm eşyalar dahildir.

Bebeğin dünyaya gelmesinin ardından zayıf olan bağışıklık sistemi de göz önünde tutularak ebeveynler tarafından hijyen konusunda çok daha dikkatli davranılır. Bunlardan en önemlisi şüphesiz bebeğin beslenme araç ve gereçleri için uygulanan sterilizasyon işlemleridir.

Mikroplar en iyi buharda ölür

Sterilizasyon işlemleri için bilinen en etkili yöntem buhardır. Philips Avent Buharlı Sterilizatör, annelere bu konuda en çok yardımcı olan ürünlerden biri. Sterilizatör dar ve geniş ağızlı biberonlar, göğüs pompaları ve çeşitli aksesuarlara uygun bir tasarıma sahiptir.

Bu tasarım avantajı sayesinde size, bebeğinize uygun biberon ve aksesuarları seçme özgürlüğü sağlar. Sterilizatör, tam kapasitede çalışırken altı adet 330 ml Philips AVENT biberon alabilir.

Sterilizasyon işlemi 6 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır. Sterilizasyon tamamlandıktan sonra cihaz otomatik olarak kapanarak ekstra güvenlik ve enerji tasarrufu sağlar.

Bağışıklığı zayıf olan bebekler, güçlenene kadar sterilizasyon işlemi sayesinde dış dünyanın zararlarından korunur.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Instagram ebeveyn denetimi

Instagram, yeni ebeveyn kontrolleri sunuyor! Çocukların güvenliği ön planda

Sosyal medya platformu Instagram, yetişkinler kadar çocuklarında ilgi alanında. Öyle ki yaş grubu nedeni ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.