Instagram son görülmeleri gösterecek!

0
451 Okunma
instagram

Aylık kullanıcı sayısı 900 milyona ulaşan Instagram yeni güncellemesiyle dikkatleri üzerine çekti. Gelen yeni güncelleme ile birlikte kullanıcıların Instagram üzerinde ne zaman aktif olduğu görülebilecek.

Açıklanan yeni özellikle, özel mesaj (DM) atılan kişilerin yanında kaç dakika önce Instagram’da aktif oldukları yazıyor olacak. Gelen özelliğin sizi takip etmeyen kullanıcıların da aktif olma zamanını gösterdiği bildiriliyor.

Whatsapp, Facebook Messenger, Twitter gibi uygulamalardaki kullanıcının son aktif olma saatini gösteren bildirimlerin ardından Instagramın da aynı özelliği sunması ile kullanıcıların bu yeniliğe ne gibi bir tepki göstereceği henüz bilinmiyor.

Güncellemenin şu an için seçili bölgelerde kullanımına izin verildiği ve IOS ile Android üzerinden indirilebileceği duyumları alındı.

Güncelleme ek bir özellikle birlikte geliyor

Instagramın aynı zamanda hikayelerde yazılan yazı tiplerini değiştirecek fontlar  ve sadece yazı ile atılabilecek hikayeler için de çalışma yaptığı biliniyor. Facebook çatısı altında bulunan şirket, bu güncelleme ile de kullanıcıların arkaplanları, yazı tipleri ve yazı tiplerine uygulayabilcekleri filterlar sunacaklarının da mesajını verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz