2 Temmuz Cumartesi 2022

Instagram Cadılar Bayramı için Superzoom efektini kullanıcılara sundu

Instagram geçtiğimiz günlerde yurt dışında yapılan cadılar bayramı için özel bir efekti kullanıma sundu. Bu efekt ile birlikte farklı Zoom efektleri ve buna özel bir müzik ortaya çıkıyor.


superzoom

Instagram kamera özelliği için sunduğu yeni yaratıcı araçları geçtiğimiz günlerde oldukça net bir şekilde duyurdu. Yeni kamera özelliği Superzoom, videolara Boomerang tarzında dokunuşlar getiriyor. Cadılar Bayramı sebebiyle sunulan bu özelliklerle ilginç çalışmalar ortaya koyabiliyorsunuz.

Bu özellikle tek bir objeye çarpıcı bir müzikle yakınlaşılarak videolar daha eğlenceli hale gelebiliyor. Özelliği kullanmak için, Instagram kamerasından Superzoom’u seçerek kayda dokunup, basılı tutmak ya da 3 saniyelik bir Superzoom için bir kere dokunmak yeterli. Söylediğimiz gibi tıpkı Boomerang gibi işliyor.

superzoom

Instagram Superzoom ile Cadılar Bayramı’nı kutluyor

Bu özel efektleri telefonunuzun hem ön hem de arka kamerasında kullanabiliyorsunuz. Kendinizi zombi veya vampir gibi Cadılar Bayramı ile özdeşleşmiş karakterlere büründürebiliyorsunuz. Bunun dışında yine aynı konseptte yeni yüz filtreleri ve çıkartmalar ekleyebiliyorsunuz. Uygulama özelliklerini kullanabilmek için iOS veya Android cihazınızda Instagram 20.0 sürümünün yüklü olması gerekiyor.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

1 yorum

  1. Yaziyi kim yazdi ise, Allah onun belasini vermesin. Bizim kulturumuzde Cadilar Bayrami diye birsey yoktur. Bari o kelimeyi kullanmasaydiniz. Ne kadar ozenti oldugunuz belli oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.