Instagram Cadılar Bayramı için Superzoom efektini kullanıcılara sundu

1
556 Okunma
superzoom

Instagram kamera özelliği için sunduğu yeni yaratıcı araçları geçtiğimiz günlerde oldukça net bir şekilde duyurdu. Yeni kamera özelliği Superzoom, videolara Boomerang tarzında dokunuşlar getiriyor. Cadılar Bayramı sebebiyle sunulan bu özelliklerle ilginç çalışmalar ortaya koyabiliyorsunuz.

Bu özellikle tek bir objeye çarpıcı bir müzikle yakınlaşılarak videolar daha eğlenceli hale gelebiliyor. Özelliği kullanmak için, Instagram kamerasından Superzoom’u seçerek kayda dokunup, basılı tutmak ya da 3 saniyelik bir Superzoom için bir kere dokunmak yeterli. Söylediğimiz gibi tıpkı Boomerang gibi işliyor.

superzoom

Instagram Superzoom ile Cadılar Bayramı’nı kutluyor

Bu özel efektleri telefonunuzun hem ön hem de arka kamerasında kullanabiliyorsunuz. Kendinizi zombi veya vampir gibi Cadılar Bayramı ile özdeşleşmiş karakterlere büründürebiliyorsunuz. Bunun dışında yine aynı konseptte yeni yüz filtreleri ve çıkartmalar ekleyebiliyorsunuz. Uygulama özelliklerini kullanabilmek için iOS veya Android cihazınızda Instagram 20.0 sürümünün yüklü olması gerekiyor.

1 Yorum

  1. Yaziyi kim yazdi ise, Allah onun belasini vermesin. Bizim kulturumuzde Cadilar Bayrami diye birsey yoktur. Bari o kelimeyi kullanmasaydiniz. Ne kadar ozenti oldugunuz belli oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz