iOS 11 yayınlandı, işte bilmeniz gereken her şey!

0
867 Okunma

iOS 11 dün resmen hayatımıza katıldı. Apple‘ın yeni nesil işletim sistemi iOs 11 hayatımıza neler getirecek? İşte karşınızda tüm bilinenleri ile iOS 11:

iOS 11 sonunda resmi olarak Apple cihazlar için yayınlandı. Apple‘ın yeni nesil akıllı telefonları ve tabletleri için geliştirilen iOS 11, Apple kullanıcılarının uzun süredir düzeltilmesini istediği özelliklere el atıyor. Bakalım iOS 11 ile neler değişiyor?

iOS 11 özellikleri ve çıkış tarihi

12 Eylül tarihinde Apple düzenlediği özel etkinlikte yeni iPhone modelleri ile beraber, iOS 11 için resmi çıkış tarihini de açıklanmıştı. Sonunda beklenen an geldi ve iOS 11 güncellemesi desteklenen tüm cihazlar için aktif hale geldi. Apple iOS 11’i dün akşam TSİ 20.00’da yayınladı. Fotoğraf, galeri ve Siri’ye yenilikler getiren iOS 11, artırılmış gerçeklik özelliğini de destekliyor.

iOS 11 ile gelen yeniliklere göz atacak olursak, iMessage uygulaması yenilenerek daha kullanışlı hale getirildi. Uygulamadaki çıkartmalar ve uygulama kısayolları ile iMessage uygulaması artık daha kullanışlı. Ayrıca yeni gelen özellikle ile birlikte iMessage uygulamasındaki, mesajları artık bulut üzerinden saklayabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz