25 Ocak Pazartesi 2021

iPhone SE modelinden üzücü haber!


Apple’ın uygun fiyatlı modeli iPhone SE‘den üzücü bir haber geldi. Nisan 2020’de piyasaya sürülen ve kullanıcılar tarafından olumlu geri dönüt alan telefon için 2021 versiyonunun üretilmeyeceği söyleniyor.

iPhone SE 2021’in ilk yarısında yenilenmeyebilir!

2020 üçüncü çeyrekte en çok satan ikinci telefon olan model, en son üstüne iPhone SE Plus modeli geliştiriliyor haberi ile gündeme gelmişti fakat Analist Ming-Chi Kuo‘ya göre 2021’in ilk yarısında yeni bir SE akıllı telefonu piyasaya sürülmeyeceği iddiasında bulundu. Bu öngörünün temelinde Apple’ın şu an piyasaya dört farklı iPhone 12 sunuyor olması ve iPhone 13 serisi için tedarikçilerin şimdiden sıkı bir rekabete girmiş olması üretim süreçleri etkileyebileceği belirtiliyor.

Bu bilgiler birkaç somut detaya dayandırıyor. En başta kamera teknolojileri yer alıyor. Kuo, Apple tedarikçilerinin iPhone 13 serisine yöneldiğini ve bu alanda gerçekten çok çalıştıklarını belirtiyor. Bunun yanı sıra Apple’ın farklı şirketlere de fırsat verebileceği konuşuluyor.

Google Travel artık COVID-19 ile ilgili bilgilere sahip

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hepsiexpress çiçek siparişlerini almaya başladı

Sanal alışverişin merkezi Hepsiburada, online sipariş ağını arttırmak için Hepsiexpress üzerinden alınabilecekler listesine bir yenisi …

1 yorum

  1. Bilgilendirici yazınız için çok teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir