20 Mayıs Pazartesi 2019

iPhone X, 24 Kasım’da operatörlerde olacak!


iphone gizli özelliği

iPhone X için Türkiye’de beklenen tarih yaklaşıyor. Apple’ın bugüne kadar ürettiği en pahalı akıllı telefon olan iPhone X, 24 Kasım’da satışa sunulacak. Onuncu yıla özel iPhone için bu tarih yaklaşırken, operatörlerde Türkiye için tekliflerini açıklamaya başladılar. Şu ana kadar Vodafone ve Turk Telekom kampanya detaylarını yayınladı.

iPhone X Türk Telekom

Kullanıcılar iPhone X için 17 Kasım gecesi itibariyle bu adres üzerinden ön kayıt bırakabilecek. Türk Telekom ayrıca, Apple’ın yeni nesil akıllı cihazları iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini de satışa sunuyor.

Türk Telekom, 23 Kasım’da Bağdat Caddesi’nde yapacağı iPhone etkinliğinde sürpriz hediyeler sunacak ve saat 00:00 itibari ile de ilk iPhone X satışını gerçekleştirecek.

Eski telefonlarını Türk Telekom mağazalarına getiren müşteriler de iPhone X’i 4000 TL’ye varan indirimle alabilecekler. Akıllı cihaz yenileme kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye Türk Telekom mağazalarından ve internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

iPhone X Vodafone

iPhone X için 17 Kasım’dan itibaren resmi site üzerinden ön sipariş verebilecek. iPhone X akıllı telefon, 24 Kasım itibariyle tüm Vodafone mağazalarında satışta olacak.

Eski telefonunu getirenlere 3.840 TL’ye varan indirimli fiyatlarla sunulacak iPhone X’i Vodafone Pass’li Red tarifeleriyle alan müşteriler Youtube, Instagram, Facebook, Whatsapp, Spotify gibi en popüler uygulamaları internet kotalarından yemeden kullanabilecek. Vodafone ayrıca, Apple’ın yeni nesil akıllı cihazları iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini de satışa sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hakan Muhafız 3 sezon için start verildi

Netflix’teki ilk yerli yapımımız Hakan Muhafız, tüm dünyada ilgi görmeye devam ediyor. İlk iki sezonu …

2 Yorumlar

  1. açıkcası iphone x amerikada 1000 Dolar burda 7 bin TL yani bizim ülkemizde şirket sahiplerine hitap ediyor

Bir Cevap Yazın