iPhone’a olan benzerliği ile dikkat çeken telefon

1
6.090 Okunma
soyes 7s

Apple, tasarım çizgisinde radikal değişiklikler yapmayan, ürünleri klasikleşmiş markalardan bir tanesi. İlk üründen bu zamana tasarımında çok farklılıkları göremeyeceğiniz ürünlerinden bir tanesi de cep telefonları.

Kullanıcıları tarafından oldukça sevilen iPhone serisi, birçok telefon firmasının da gözdesi konumunda. Mobil cihazlar sektöründeki birçok telefon iPhone benzerliği ile eleştiri ve beğeni toplamaya devam ediyor. Soyes markasının geliştirdiği telefonda adeta bir portatif iPhone konumunda.

Soyes 7s özellikleri

Soyes 7s

Çin’de üretilen Soyes 7s, iPhone 7 tasarımına olan benzerliği ile ilgileri üzerine toplamayı başardı. Büyük telefon severlerin yanı sıra hala bir kısım insan daha küçük telefonlara yöneliyor. Bunu fark eden üretici, dünya genelinde beğenilen bir tasarımı küçük bir kasa ile birleştirdi.

Günlük hayatta ki tüm beklentilerinizi karşılayabilecek nitelikte üretilmiş telefon, 2 gün pil ömrü vaat eden 600 mAh’lik pile sahip. 2,54 inç boyutlarındaki 7s, 1 GB RAM ve 1,3 GHz dört çekirdekli MediaTek ile destekleniyor. 95 mm uzunluğunda ve 46 mm genişliğindeki telefon, 9.9 mm kalınlığa sahip.

Tasarım olarak Apple logosu dışında iPhone 7 modeli ile neredeyse aynı. Arka kısımda ne kadar çift kamera var gibi görünsede Soyes 7s, 5 MP flaşlı arka kameraya ve 0.3 MP ön kameraya sahip. 3.5 mm kulaklık girişine sahip cihazın en farklı özelliği ile Android yazılımı kullanması. Soyes 7s Bluetooth, Wi-Fi, çift sim, LTE, GPS gibi özelliklerinin yanı sıra SD kartta destekliyor.

Soyes 7s telefon
Tasarım olarak küçük iPhone 7’yi andıran telefon, donanım özellikleri ile düşünüldüğünde oldukça farklı. Rose gold, şampanya, sarı, kırmızı, siyah ve gümüş olmak üzere 6 farklı renk seçeneklerine sahip Soyes 7s, Çin’de 45 Euro civarında satılıyor. Kısa zamanda ilgi toplayan telefonun farklı ülkelere de satışının yapılacağı söylentiler arasında.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz