Swarovski taşları ile süslü Air Max geliyor!

0
658 Okunma

Spor ayakkabı trendinin öncülerinden Nike, yeni modeli ile karşımızda. Hem kadınların hem de erkeklerin gözde markası, Özellikle kadınlar için spor ayakkabıya yeni bir kimlik kazandırıyor. En rahat ayakkabılarını bulundurduğu Air Max serisi farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmıştı. Fakat şimdi tüm o tasarımları bir kenara bırakın. İşte karşınızda Nike Air Max 97 LX Swarovski!

Nike Air Max 97 LX Swarovski

 

Nike Air Max 97 LX Swarovski

NikeWomen tasarımcıları tarafında özenle hazırlanan ayakkabılardan şüphesiz en değerlisi bu olacak. Belirli bir kısmı değerli taşlar ile süslenmiş birçok ayakkabıyı önceden satışa sunan Nike, neredeyse tamamı Swarovski taşları ile kaplanmış Air Max ile sizde bulunduğunuz ortamın yıldızı olabilirsiniz.

Bir gezi sırasında doğan araştırmalar sonucunda kristal kumaş üzerinde çalışmalara başlayan Nike, 12 yıllık bir çalışma sonucunda bir çiftinde yaklaşık 55.690 adet Swarovski kristali ile kaplı kumaştan ayakkabı üretti. Ayakkabının tasarımında dikiş yerine yüksek ısılar kullanıldı.

Tanıtımı yapılan ayakkabının özellikle, karanlık ortamlardaki hafif ışıklarla mükemmel bir görüntüye kavuşacağı söyleniyor. NikeWomen tasarımcıları, kristal kumaşların parlaklığı ve dayanıklılığının bir ayakkabı ile birleştirilmesinden memnun. Nike Air Max 97 ilk defa değerli kristal kumaş ile oluşturulan ayakkabı olarak sunuluyor.

Oldukça gösterişli ve cesur bir tasarım olan Nike Air Max 97 LX Swarovski, gümüş ve siyah renk seçeneğine sahip. İki farklı dönemde satışa sunulacak ayakkabının gümüş rengi 7 Eylül itibari ile kullanıcılarıyla buluşacak.

Nike Air Max 97 LX Swarovski

Nike Air Max 97 LX Swarovski

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz