23 Eylül Çarşamba 2020

İrem Sak ile Samsung teknolojileri


Mobil cihazlar ve akıllı televizyonlarda hayli popüler olan bir marka olan Samsung, beyaz eşya tarafında bilinirliğini arttırmak için yepyeni bir kampanya ile karşımızda. İrem Sak‘ın baş rolde olduğu Ona Göre Anlat isimli kampanya ile Samsung’un ev elektroniği teknolojileri eğlenceli bir çehreye bürünüyor.

Ona Göre Anlat ile 4 kullanıcı profili, 24 eğlenceli video!

Tamamı internet ve sosyal medya için hazırlanan ve #onegoreanlat hashtag’i ile bizlerle buluşan reklam kampanyasında, ünlü oyuncu İrem Sak yer alıyor. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge, klima ve ankastre mutfak serisi ürün gruplarında yer alan 6 ürünü, 4 farklı kullanıcı tipine göre bizlere eğlenceli bir şekilde anlatıyor. İrem Sak, Teknolojiden Anlamam, Vaktim Yok, Futbol Severim ve Diyetteyim başlıkları altında bu ürünleri bizlere açıklamaya çalışıyor.

Bizlerde, Pembe Teknoloji olarak Samsung’un bu yeni reklam kampanyası hakkında Barış Özpınar, İrem Sak ve Volkan Akyüz ile keyifli sohbetler gerçekleştirdik. Bu röportajlarımızı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

#KpopTwitter, kpop, twitter, bts, blackpink

Dünya 6.1 milyar tweet ile Kpop’u konuştu!

Açılımı Korean Pop olan, K-Pop son günlerde ön plana çıkmaya devam ediyor. Dünya genelinde hatrı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir