İrem Sak ile Samsung teknolojileri

0
1.272 Okunma

Mobil cihazlar ve akıllı televizyonlarda hayli popüler olan bir marka olan Samsung, beyaz eşya tarafında bilinirliğini arttırmak için yepyeni bir kampanya ile karşımızda. İrem Sak‘ın baş rolde olduğu Ona Göre Anlat isimli kampanya ile Samsung’un ev elektroniği teknolojileri eğlenceli bir çehreye bürünüyor.

Ona Göre Anlat ile 4 kullanıcı profili, 24 eğlenceli video!

Tamamı internet ve sosyal medya için hazırlanan ve #onegoreanlat hashtag’i ile bizlerle buluşan reklam kampanyasında, ünlü oyuncu İrem Sak yer alıyor. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge, klima ve ankastre mutfak serisi ürün gruplarında yer alan 6 ürünü, 4 farklı kullanıcı tipine göre bizlere eğlenceli bir şekilde anlatıyor. İrem Sak, Teknolojiden Anlamam, Vaktim Yok, Futbol Severim ve Diyetteyim başlıkları altında bu ürünleri bizlere açıklamaya çalışıyor.

Bizlerde, Pembe Teknoloji olarak Samsung’un bu yeni reklam kampanyası hakkında Barış Özpınar, İrem Sak ve Volkan Akyüz ile keyifli sohbetler gerçekleştirdik. Bu röportajlarımızı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz