Samsung WaterWall DW9950 bulaşık makinesi

0
540 Okunma
samsung waterwall DW9950 bulaşık makinesi
samsung waterwall DW9950 bulaşık makinesi

Devrim niteliğinde yıkama

WaterWallTM Teknolojisi ile bulaşık yıkamada devrim yaratın. Güçlü su püskürtme çubuğu yalnızca Samsung WaterWall bulaşık makinesinde var. Yüksek basınçlı suyun gücünü kullanarak oluşturduğu su duvarı ile ileri geri kayarak süpürür ve kirli tabak çanağın genellikle yerleştirildiği alt rafta ulaşılması zor yerlere ulaşır. Böylelikle zaman harcayan, su israfına yol açan ön durulama ihtiyacını da ortadan kaldırır. Dahili veriler temelinde DW9970 / 50 / 30’da test edilmiştir. Yalnızca alt sepette mevcuttur. Bireysel sonuçlar değişiklik gösterebilir. “Kapsam” alt sepetin yapay olarak oluşturulmuş üst yüzeyinde suyla erişilebilir alanın oranı demektir.

Hedefli bulaşık yıkama

Bölge Güçlendirme ayarı, daha yüksek basınç ve sıcaklık ayarları ile yoğun bölgeleri tamamen temizleyecek şekilde yıkama gerçekleştirir. Yağ ve yiyecek artıklarını temizlemek için yüksek basınçlı yıkama hedefi oluşturacak şekilde yoğun kirli tencere ve tavaları alt rafta sola veya sağa gruplayın. Daha hafif su akımı ile normal bir yıkama programı için tabakları ve bardakları diğer tarafa yerleştirin.

Çatal bıçak yıkamada kolaylık

Misafirperver ev aşçıları bir sürü çatal bıçakla uğraşmak zorundadır. Samsung, WaterWall DW9950 bulaşık makinesinde bonus FlexTray’i işte bu nedenle yarattı. Üçüncü rafa yerleşen bu çok yönlü, esnek ve taşınabilir tepsi boşaltmada büyük kolaylık sağlar.

Zahmetsiz raf sistemi

Samsung WaterWall DW9950 bulaşık makinesi ile zahmetsiz yükleme ve boşaltma keyfini yaşayın. Üst Kayar Raf daha fazla konfor ve daha az sallanma sağlayacak şekilde içeri ve dışarı kayar. İster ağır tencere ve tavaların baskısı altında isterse ayaklı cam ürünleri gibi hassas yükleri koruyor olsun raf sorunsuz bir şekilde dışarı hareket eder.

Bulaşıklar daha iyi şekilde kurusun

Bu basit ve akıllı yenilik ile, yıkama döngüsünün sonuna kadar beklemeye gerek yoktur. Samsung WaterWall  DW9950 bulaşık makinesindeki Otomatik Kapı Açma özelliği her zaman parıldayan bir temizlik sunar. Durulama ve kurulama işlemi tamamlandığında kapı yaklaşık 10 santimetre açılır ve diğer bulaşık makinelerinden daha iyi kurutma sağlayacak şekilde buharın çıkmasını sağlar.

Zamandan tasarruf edin

WaterWall DW9950 Bulaşık Makinesinin yalnızca üst veya alt bölgeyi doldurup yıkamanızı sağlayan Yarım Yük ayarı ile daha fazla esneklikten yararlanın. Bir yıkama döngüsü çalıştırmadan önce bulaşık makinesinin dolmasını beklediğimiz günler geçmişte kaldı. Artık zaman ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz ve gerektiği anda tabak çanağınız temiz şekilde kullanıma hazırdır.

Paslammaz çelik yapısıyla dikkat çeken bu bulaşık makinesiyle ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz