Islak Saçların Vazgeçilmezi; DryCare Essential

0
222 Okunma

Günün yoğun temposunda zaman kaybetmeden tüm işlerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Saçlarımızı kurutmadan çıkmanın da zaman kazanmanın bir yolu olduğunu düşünerek, serin havalarda ve mevsim değişikliklerinde ne yapacağımızı bilemiyor; bir yandan sağlığımızı korumaya bir yandan hızlı olmaya çalışıyoruz.

Serin havalarda ve mevsim değişikliğinde sağlığını korumak isteyenlerin vazgeçilmezi olan DryCare Essential, Thermo Protect ayarı ile saçların zarar görmesini engelleyerek her gün kullanıma imkan tanıyor. Hayatı kolaylaştıran ürünleri ile dikkat çeken Philips, DryCare Essential ile sağlıklı ve ipeksi saçlara, enerji tasarrufu sağlayarak ulaşmayı mümkün kılıyor.

En iyi saç kurutma makineleri (TOP 5)

Hem bakım yapıyor hem kurutuyor!

Philips’in ıslak saçlarla başı dertte olanlar için kullanıcılarının beğenisine sunduğu DryCare Essential bu noktada imdada yetişiyor. Sahip olduğu Eşit Isı Dağıtımı ve Thermo Protect ısısı ayarı sayesinde, saçları kuruturken ısıyı her zaman eşit dağıtan DryCare Essential, optimum kurutma sıcaklığıyla saçlara bakım yaparken hassas bölgelerin zarar görmesini önlüyor.

Parlak, elektriklenmeyen saçlar için iyonik bakım özelliği ile her gün sağlıklı kullanıma olanak tanıyan DryCare Essential, soğuk hava üfleme özelliği Cool Shot ile şekillendirme için harcadığınız zamanı kısaltıyor.

3 ısı ve 2 hız ayarı bulunan ürün, 12 milimetre kurutma başlığı ile hava akışını belirli alanlarda yoğunlaştırmaya olanak tanıyor. Yeni fan tasarımı ile 2100 W‘lık kurutma performansı sunan DryCare bu özelliği ile yüzde 23’lük enerji tasarrufu sağlıyor. DryCare Essential’ın sahip olduğu 1,8 m kablo kullanım sırasında konfor sunarken, asma halkası ile kolaylıkla muhafaza edilebiliyor.

Ürünün fiyatı ise 149,99 TL. Sizin severek kullandığınız saç kurutma markaları neler?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz