7 Nisan Salı 2020

İsteseniz de saçınızı yakamazsınız: Dyson AirWrap


Dyson AirWrap fiyatı ile dikkat çeken bir ürün. Daha önce bir etkinlikte kısa süreli deneyimleme imkanı bulduğumuz saç şekillendiriciyi bu kadar her açıdan denedik.

Dyson, bu saç şekillendirici modeli ile kullanıcıların saçını yakma riskini ortadan kaldırıyor.

Dyson AirWrap ile saçımızı şekillendirdik

Daha önce deneyimleme fırsatı bulduğumuz saç şekillendirici ile bu kez kendimiz işlem yaptık.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu deneyim videosu ile baş baş bırakalım. İyi seyirler…

Dyson AirWrap fiyatı

Dyson AirWrap fiyatı ile dikkat çeken bir model demiştik. Ancak, fiyatı ile birlikte sundukları da oldukça başarılı. 3.500 TL’lik fiyat etiketine sahip olan saç şekillendiricinin özelliklerine baktığımızda saçı fazla ısıya maruz bırakmadan şekillendirdiğini görüyoruz. Havayı kullanarak saçı şekillendiren AirWrap, yoğun ısı hasarına Coanda etkisi adı verilen aerodinamik oldu ile çözüm bulunuyor. Bu etkiyi kullanarak havayı ısı ile birleştiren şekillendirici, yüksek ısı zararını ortadan kaldırıyor.

Airwrap ile aşırı ısı olmadan saçları kıvırcık ya da dalgalı yapmak mümkün. Ayrıca makine düzleştirme ve kurutma gibi yeteneklere de sahip.

Dyson dijital motor V9 ile gelen makinenin iki farklı seçeneği bulunuyor. Bunlardan biri 3.499 TL’lik fiyat etiketine sahip Dyson Airwrap Smooth + Control, diğeri ise 3.799 TL’lik fiyat etiketine sahip Dyson Airwrap Complete.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Evde antreman için Apple Watch uygulamaları

Corona virüsü pandemisi ile mücadele kapsamında mecbur kalmadıkça evlerimizden çıkmıyor. Ancak, bu süreçte evde hareketsiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir