18 Mayıs Cuma 2018

J.J Abrams imzalı Cloverfield Paradoksu gösterime girdi!


Super Bowl etkinliğinden hemen sonra duyuru yapan Netflix, Cloverfield Paradoksu adlı yapımın yayına girdiğini açıkladı.

Dünyanın en çok izlenen spor etkinliği olan Super Bowl sonrasında merakla beklenen Cloverfield Paradoksu adlı yapım, fragmanı yayınlandıktan hemen sonra Netflix üzerinde gösterime girdi.

Star Trek yönetmeni J.J Abrams yapımcılığı üstleniyor

Yapımcılığını Star Wars, Star Trek, Lost, Fringe gibi birçok başarılı yapıma hayat vermiş olan J.J. Abrams’ın üstlendiği ve yönetmenliğini Julius Onah‘ın yaptığı filmin hikayesi, yakın gelecekte bir uzay istasyonunda bulunan bir grup uluslararası astronotun Dünya’daki büyük bir enerji krizini çözmeye çalışması üzerine kuruluyor.İstasyonda bulunan deneysel teknoloji beklenmedik bir sonuca varmasıyla birlikte izole kalan ekip hayatta kalma mücadelesine başlamasını konu alıyor.

Oyuncu kadrosunda Daniel Brühl, Roger Davies, Elizabeth Debicki, Aksel Hennie, Gugu Mbatha-Raw, Chris O’Dowd, John Ortiz, David Oyelowo, and Zhang Ziyi gibi oyuncuların bulunduğu yapımın senaryosu ise Oren Uziel imzalı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Twitter

Twitter trolleri artık tarihe karışacak

Geçtiğimiz ay herkese açık alanlardaki konuşmaların daha sağlıklı ilerlemesi için çeşitli yenilikler getireceğini duyurmuştu. Bunun …

Bir Cevap Yazın