3 Ağustos Pazartesi 2020

Kablosuz kulaklık yeteneklerine sahip işitme cihazı Styletto Connect!


Dünyadaki lider işitme cihazı üreticilerinden biri olan Sivantos’un kanatları altında Signia, Siemens, Audio Service, Rexton ve A&M gibi markalar bulunuyor. Bu markalardan Signia yeni cihazı ile işitme engellilerin hayatını daha da kolaylaştırıyor. 

l

Bluetooth üzerinden akıllı telefona bağlanabilen Signia Styletto Connect bu sayede kişinin telefon çağrılarını yanıtlamasına olanak sağlıyor. Kişi aynı zamanda kulaklığı ile müzik dinleyebiliyor. İşitme engelli birey, cihazı televizyona bağlayarak çok daha rahat bir şekilde televizyon da izleyebiliyor. Tıpkı bir kablosuz kulaklık gibi taşınabilir şarj kutusuyla gelen kulaklık tek saatle beş saat kesintisiz kullanılıyor. Kulaklığın bir başka avantajı ise 30 dakika gibi kısa sürede şarj olabilmesi. 

Cihazın taşınabilir kutusu ise dört gün boyunca cihazı şarj edebiliyor. 

İşitme engelli bireylerin günlük yaşamını çok kolaylaştıran Bluetooth özellikli işitme cihazı aynı zamanda son derece şık ve zarif olmasıyla da dikkat çekiyor.

Signia myControl uygulaması ile uzaktan da kontrol edilebilen cihazın üç farklı renk seçeneği bulunuyor. 

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Selpic P1

Dünyanın en küçük yazıcısı Selpic P1 ile tanışın

Küçük boyutlu yazıcılara bu hızlı yaşamlarımızda ihtiyaç duyabiliyoruz. Dünyanın en küçük yazıcısı unvanına sahip olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir