18 Ağustos Perşembe 2022

Kadınlar için ideal otomobiller


Otomobil tutkunu kadınların beğenisini kazanabilecek hem estetik hem de kullanımı kolay otomobilleri mercek altına aldık.

Fiat 500 : Kadınlar için ideal olabilecek otomobillerin liste başında Fiat 500 geliyor. Dış tasarımı ve kullanım kolaylığıyla özellikle kadınlara hitap eden Fiat 500‘ün satış fiyatı 24.900 TL.

Volkswagen Polo

Otomobil, pratik ve konforlu oluşu sayesinde şehir içinde kullanımı zevkli hale getiriyor. Düşük yakıt tüketimiyle kullanıcılarının tasarruf yapmalarını sağlayan Volkswagen Polo, hem iç hem de dış tasarımıyla kadınlar için ideal otomobiller arasında yer alıyor. Otomobilin satış fiyatı 55.800 TL‘den başlıyor.

Mini Cooper

Dış tasarımı ve renk seçeneklerinin fazla oluşu ile tam da kadınlara göre dedirten Mini Cooper, çoğu kulllanıcı için tutkuya dönüşmüş bir otomobil. Dış görümünü zevkinize göre değiştirebileceğiniz otomobilin bazen çok sempatik bazen de çok iddialı görünmesi mümkün. Mini Cooper 5 kapının satış fiyatı 110.448 TL‘den başlıyor.

Volkswagen Beetle

Volkswagen‘in en klasik serilerinden olan Volkswagen Beetle, tasarımıyla kadınların gözdelerinden biri olmayı başarıyor. Onu aslında geçmişten tanısak da, karşımıza artık daha güçlü ve hızlı performansıyla çıkıyor. Birçok motor seçeneğine sahip oluşuyla dikkat çeken otomobilin satış fiyatı 108.500,00 TL‘den başlıyor.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

elektrikli otomobil

Xiaomi elektrikli otomobil pazarına giriyor

Xiaomi ürün yelpazesi en geniş markalardan bir tanesi. Küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri telefon …

1 yorum

  1. Herkes bir gun bardagi gorecek

    Kadinlar icin ideal otomobil yoktur. Otomobil ideal olsa kadin ideal olmaz :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.