Kadınlara özel UV ölçen akıllı bant icat edildi

0
389 Okunma

Ultraviyole  radyasyonuna aşırı maruz kalınması, farkında olmadan çok ciddi sorunlara yol açabilecek cilt problemlerine yol açabiliyordu. Buna bir çözüm de giyilebilir teknolojiden geldi. L’Oreal çatısı altındaki La Roche-Posay’in güneş maruziyetinin zararları konusundaki çalışmaları sonucu UV Patch bant geliştirdi.

UV Patch bant, cilt tipiniz, yaşınız, cinsiyetiniz gibi bilgiler aracılığıyla güneş koruması şeklini belirlemeye yardımcı oluyor. Vücuda yapıştırılan ince ve esnek bir bant olan UV Patch, cep telefonuna indirilen bir uygulama aracılığıyla güneş maruziyetini ölçüyor. Böylece güneş koruma ürününü en doğru şekilde vücudunuza uygulamanızı sağladığı iddiasında.

GÜNEŞTEN KORUNMAK İÇİN UV TERCİH EDİN

L’Oréal çatısı altındaki La Roche-Posay’in güneş maruziyetinin zararları konusundaki kararlı çalışmaları sonucu geliştirdiği UV Patch bant ise en yenilikçi sonuçlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Vücuda yapıştırılan ince ve esnek bir bant olan UV Patch, cep telefonuna indirilen bir uygulama aracılığıyla güneş maruziyetinizi ölçüyor ve güneş koruma ürününü en doğru şekilde vücudunuza uygulamanızı sağlıyor.

 

UV Patch, Google play veya App store’dan indirebileceğiniz MY UV PATCH isimli akıllı telefon uygulaması ile çalışıyor. UV radyasyonuna aşırı maruz kalınması, ciltte dönüşü olmayan problemlere yol açabiliyor. Hassas ciltlere daha iyi bir yaşam amaçlayan La Roche-Posay, geliştirmiş olduğu bu teknolojiyle cildinizin ihtiyacı olan bilgiyi siz ve sevdikleriniz için tek bir banda sığdırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz