26 Şubat Çarşamba 2020

Kadınları koruyan akıllı kolye!


Teknolojik gelişmeler mücevherlere kadar gelmiş durumda. invisaWear isimli akıllı mücevher ve aksesuar markası, kullanıcılarının acil durumlarda yakınlarıyla ve güvenlik güçleriyle temasa geçmesine olanak sağlıyor.

Tehlikeli veya riskli durumlarda arkadaşlarınız yada ailenizle iletişime geçmenize olanak sağlayan kolye, bileklik, anahtarlıklar hayatınıza entegre olabiliyor. Şüpheli durumlarda aksesuardaki butona basarak aksesuarın hayatınızdaki önemli kişilere ve kolluk güçlerine haber göndermenizi sağlıyor. Böylece tehlikeli durumda yardımın tek tuş uzağınızda olduğunu biliyorsunuz.

Telefonlarımıza ulaşmak her zaman kolay olmayabilir ancak takacağımız bu kolye yada bileklik, kolay ve hızlı şekilde en yakındaki polis kuvvetine ve en yakınlarımıza ulaşabilme imkanı veriyor. RapidSOS özelliğini kullanan aksesuarlar en yakınlardaki polis güçlerine erişim sağlayabiliyor ve tam konumunuzu gönderebiliyor.

http://https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=7s9Nqx36xIA

Dünyanın her yerinde kullanılabilecek

Kadınların daha rahat ve güvenli şekilde hareket etmeleri amacıyla üretilmiş olan aksesuarlar kadınların kendilerini korumaya almalarını sağlıyor. Aksesuarların Bluetooth ile telefonlara bağlı kaldığını ve pil ömürlerinin bir yıl sürdüğünü söyleyen invisaWear CEO‘su Rajia Abdelaziz, mobil uygulama üzerinden acil numaraları seçtikten sonra uygulamanın uluslararası her konumda kullanılabileceğini söylüyor.

Ürünün henüz deneme aşamalarında olduğu ve erken satın almak isteyenler için 79 dolardan satışa sunulduğu ve teslimatlarının Temmuz ayında başlayacağı bildiriliyor.

YAZAR: Özüm Oben Şendil

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

sosyal-medyada-corona-virusu-panigi

Sosyal medyada corona virüsü paniği!

Ülkemize henüz ulaşmasa da sınırımızda yayılan corona virüsü nedeniyle insanlar paniğe kapıldı. İran’dan gelen uçağın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir