Kapılarınızı August Smart Pro ile güvende tutun

0
424 Okunma

2017 yılının trendlerinden olan akıllı kilit konseptine yeni modeller eklenmeye devam ediyor. Akıllı kilit denince akla gelen firmalardan olan August, orta segmente hitap eden Smart Lock ve üst segment için geliştirilen Smart Lock Pro modellerini tanıttı.

Eski modellerle kıyaslandığında güvelik ve pil ömrü anlamında çok daha başarılı olan August Smart Lock ve Smart Lock Pro, pil ömrünü yaklaşık iki katına çıkarmış. August Smart Lock ve Smart Lock Pro, sahip olduğu sensörler ve DoorSense teknolojisi sayesinde kapının kilitlenmemesi durumunda ise kullanıcısını uyarabiliyor.

Otto ile benzer bir özelliğe sahip

DoorSense özelliğinin açık olduğu durumlarda akıllı kilitler kapıları otomatik olarak kilitliyor. Akıllı telefonlarla bağlantılı olarak çalışan akıllı kilitler geçtiğimiz Ağustos ayında 700 dolarlık akıllı kilit modeli olan Otto ile benzer bir çalışma mantığına sahip.


Smart Lock modeli sadece Alexa ve Google Assistant desteği sunarken Smart Lock Pro modeli Alexa ve Google Assistant’ın yanı sıra Apple HomeKit, Siri ve  Z-Wave Plus seçeneklerini de sunuyor. Smart Lock modeli 149 dolar fiyat etiketine sahipken, daha yetenekli olan Smart Lock Pro modelinin ise 279 Dolar satış fiyatı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz