Karaca elektrikli Spiral Rende Blendfit

0
1.675 Okunma
Karaca elektrikli spiral rende Blendfit
Karaca elektrikli spiral rende Blendfit

Karaca, hem sağlıklı hem lezzetli sofralar hazırlamanız için Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek elektrikli spiral rende Blendfit’i tasarladı. Mutfaklarda kullanım rahatlığı sunan Blendfit, yaklaşan Anneler Günü için çok özel bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor.

Karaca’nın sağlıklı beslenmeyi hayat tarzı haline getirenler için tasarladığı Blendfit ile kısa sürede pratik ve eğlenceli lezzetler hazırlayabilirsiniz. Vitamin dolu sebze makarnasından salatalara, sebze cipslerinden patates cipsine kadar pek çok lezzet Blendfit ile en sağlıklı şekilde sofranıza geliyor.

Türkiye’de ilk defa Karaca tarafından elektrikli spiral rende ve doğrayıcının bir araya getirilmesiyle tasarlanan Blendfit, spagetti ve cips şeklinde doğrama özelliği sayesinde sağlıklı ve pratik menüler yapmaya yardımcı oluyor. Mutfakta yaratıcılığınıza eşlik eden Blendfit’in özellikleri bununla da bitmiyor. Doğrama, parçalama ve karıştırma gibi pek çok işlemi bir arada sunan Blendfit, tasarımında Karaca şıklığını yansıtırken, diyet yapanlar ve hayatının merkezine sağlığı koyanlar için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor.

Yepyeni bıçak dizaynı, güçlü motoru ve hızıyla da dikkat çeken Blendfit, kısa sürede pratik lezzetler ile sağlıklı yemekler hazırlamanıza yardım ediyor. Özellikle çocuklu aileler için büyük bir kullanım rahatlığı sunan Blendfit ile mutfakta daha keyifli vakit geçirebileceksiniz. Çocukların gelişim dönemlerinde Blendfit ile sağlıklı, eğlenceli ve pratik lezzetler hazırlayabilir, vitamini kaybolmadan sebzelerden makarna ve cips yapabilirsiniz. Annelerin mutfaktaki en büyük yardımcısı Blendfit, en ideal hediye alternatifleri arasında da yer alıyor.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz