26 Ocak Salı 2021

Karan Özçivit takipçileri her geçen gün artıyor!


Son zamanlarda ünlü isimlerin bebeklerine sosyal medya hesabı açması popülerleşmeye başladı. Bu kervana yakın zamanda bebeklerinin ismine karar veren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit de dahil oldu. İki ünlü isim henüz doğmamış olan bebekleri Karan Özçivit için bir Instagram hesabı açtı. 

Doğmadan fenomen olma yolunda hızlı adımlarla yürüyen Karan Özçivit’in şimdiden 65 bine yakın takipçisi var. Annesi ve babası tarafından da takip edilen Karan bebek, yalnızca anne ve babasını takip ediyor. 

Yaklaşık 1,5 ay sonra dünyaya gelecek olan Karan Özçivit’in sahte hesapları da çıkmaya başladı. 10’dan fazla sahte hesap mevcut ancak gerçeğini anne ve babasından ayırt edebilirsiniz. Dediğimiz gibi Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, gerçek Karan Özçivit hesabını takip ediyor. 

Sahte hesapları öngörerek karanozcivit hesabını açan çift, başarılı bir hamle yapmış diyebiliriz. Muhtemelen Karan bebeğin daha sonrasında yalnızca isim soyisim yazılı bir hesap alma ihtimali olmayacaktı.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook’tan görme engelliler için yeni özellik

Sosyal medya platformu Facebook, görme engelliler için çalışmalar yapıyor. Özel fotoğrafları tanımlamak için uzun zamandır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir