15 Ekim Salı 2019

Kılık değiştirmiş Fiat Panda tüm sevimliliğiyle podyumda!


2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda gövde gösterisi yapan markalardan biri de İtalyan Fiat. Yeni modellerini fuarda sergileyen marka aynı zamanda konsept modelleri ile de geleceğe bakış açısını somut olarak gözler önüne seriyor.Fiat standında sergilenen Centoventi konseptinin yeni nesil Fiat Panda olacağı şimdiden konuşulmaya başlandı. 

Herkese uygun fiyatlı bir elektrikli araç çözümü sunma fikriyle ortaya çıkan Fiat Centoventi, günümüz otomobillerine benzemeyen tasarımı ile dikkat çekiyor. Ancak yine de genel çizgilerinin Fiat Panda ile benzer olduğunu söyleyebiliriz. 

Tamamen elektrikli olan araç farklı tampon, jant kapağı ve tavan renkleri ile kişiselleştirilebiliyor. Bu da kullanıcıların kendilerine özgü bir otomobil yaratmalarını sağlıyor. Geleneksel otomobillerden alışık olmadığımız şekilde, Fiat Centoventi’nin 120 ek aksesuarı bulunuyor. Ayrıca bunların hepsi çevrimiçi olarak satın alınabiliyor. 

Konsept aracın bagaj kapağına, gösterge paneline ve tavanına tek dokunuşla müdahale etmek mümkün.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli Scooter’lar kendilerini şarj istasyonlarına götürecek

Çok uzak olmayan bir gelecekte cadde boyunca kendi kendine dolanan elektrikli bir scooter görürseniz , alarm vermeyin. Muhtemelen bir …

Bir Cevap Yazın