10 Ağustos Çarşamba 2022

Kırmızı tutkunları için özel iPhone 7 ve iPhone 7 Plus


iPhone telefonları ile akıllı telefonları hayatımıza sokan Apple, şimdi de son modeli iPhone 7 için yeni bir tasarımı piyasaya sürdü.

Hem online mağazası hem de fiziksel mağazaları üzerinden, sürpriz şekilde satışa çıkardığı kırmızı iPhone 7’leri tanıtan Apple, iPhone severler arasında büyük heyecan uyandırdı.

Apple’ın bu girişimi aslında, keyfe keder bir renk seçimi değil. Firma,  HIV/AIDS hastalığına karşı duyarlılık geliştirmek amacıyla kırmızı rengi seçmiş bulunuyor. Şirket, bu telefonların satışından elde edilecek paranın bir bölümünü HIV ile savaşan Global Fund organizasyonuna bağışlayacak.

Kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ların teknik özellikleri, normal cihazlardan farklı değil ancak fiyatları farklı. AIDS konusunda bir bağış yapmak ve ellerinde kırmızı iPhone ile bu konuda bilinç yaratmak isteyenler, biraz daha fazla ücret ödemek durumundalar. Kırmızı iPhone 7’yi satın almak için ödenmesi gereken ücret en düşük depolama için 4.299 TL, iPhone 7 Plus modelinde ise 4.949 TL olarak belirlenmiş durumda.

 

 

YAZAR: Ece Yukselen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.