21 Mayıs Salı 2019

Kolay yemek yapmak için en iyi yardımcı CoolCookers!


Yemek yapmayı sevmeyen insanlar bile haftanın önemli bir kısmını yemek yaparak geçirmek zorunda. Yaşamak için yemek yemeye ihtiyacı olan insanların derdini ortadan kaldıran ürünler, teknoloji geliştikçe çoğalmaya başladı. Kolay yemek yapmak için üretilen ürünler tüketiciler tarafından da oldukça merak ediliyor. Gourmia CoolCookers da bu konuda insanların hayatını kolaylaştıran ürünlerden biri. 

Akıllı telefonlarla bağlantı kurabilen tencerenin içine malzemeleri koymak yeterli. Daha sonrasında işten eve gelmeden yemeği pişirmesi için komut verilebilen tencere, ev sahipleri eve gelince onları sıcak bir yemekle karşılıyor. Tencerenin içinde tıpkı buzdolabı gibi çalışan bir soğutma sistemi var. Bu sayede yemeğin malzemelerini bir gece önceden bile tencereye koyulabiliyor. 

Kolay yemek yapmak için geliştirilen Gourmia CoolCookers Amazon Echo ve Google Home ile de uyumlu. Akıllı tencerede soğutma özelliğine ev olarak 11 farklı pişirme seçeneği bulunuyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Asistan kuaför randevusu alabilecek

Google I/O 2019 etkinliğinde Asistan ile ilgili yeniliklerini paylaştı. Artık Asistan kullanıcısı için kuaför randevusu …

Bir Cevap Yazın