Kombinlerinize Echo Look ile birlikte karar verin

0
129 Okunma

Sadece Türk kadınları değil, dünya kadınları da şık olabilmek için onlarca vitrin geziyor, düzinelerce moda dergisi okuyor ve doğru olan kombini yaratabilmek için en yakın arkadaşlarından tavsiye alıyorlar. Fakat tüm bunlar çok kafa karıştırıcı olabildiği gibi kadınların zaman sıkıntısı yaşamasına da neden olabiliyor. Oysa net fikirlere ihtiyacı olan moda tutkunu kadınların zamanlarını planlamaları çok önemli. Bu ihtiyacı fark eden Amazon’un satışa sunduğu Echo Look isimli cihaz, tam da bu iş için kullanıcılarıyla buluşuyor.

Amazon’un Alexa adını verdiği asistanını da içeren Echo Look, ses kontrol edebilen bir fotoğraf makinesi ve kamera. Echo Look sayesinde canlı olarak kendinizi görebilmek için Alexa’dan kısa bir video çekmesini istemeniz yeterli. Yüklediğiniz fotoğraf veya videoları inceleyen, stil uzmanlarından gelen ipuçları ile stilinizi yorumlayan Echo Look, fotoğraflarınızın arasından en iyi görünenini bulmak için size yardım ediyor. Cihazın yardımıyla kombinizin 360 derece görüntüsünü alabiliyor, tam uzunlukta fotoğraflar veya kısa videolar çekebiliyor ve bunları canlı olarak uygulamadan görebiliyorsunuz.

Alexa’dan stilinizi belirlemenin dışında sesli kitapları okumasını, alarmı kurmasını, trafik durumunu bildirmesini, hava durumunu iletmesini, akıllı ev cihazlarını kontrol etmesini ve müzik çalmasını da isteyebilirsiniz. Bunların yanında mail kutunuzu kontrol etmesini ve size bildirim göndermesini de talep edebilirsiniz.

Echo Look‘un Amazon’daki satış fiyatı 199,99 dolar. Ürünle ilgili daha fazla bilgi almak ve ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz