Siemens’ten içi dışı temiz bulaşık makinesi

0
2.158 Okunma

Siemens Ev Aletleri, iQ700 speedMatic bulaşık makineleri ile bulaşıklarınızda kusursuz temizlik sağlamayı hedefliyor. Siemens; ankastre bulaşık makinelerinde bulunan machine care özelliği sayesinde bulaşıklarınızın yanı sıra makinenizi de ilk günkü temizliği ile kullanmanızı sağlıyor.

Machine care opsiyonu, makinedeki koku ve bakteri oluşturabilecek yağ ve kireç kalıntılarını temizlerken, aynı zamanda bulaşık makinesinin bakımını yapıyor ve ömrünü uzatıyor. Özel temizleyicilerle boş makine çalıştırılarak gerçekleştirilen temizlik esnasında yüksek sıcaklıkta optimum su miktarı kullanılıyor. Hatırlatma özelliği de bulunan bulaşık makinesi kullanım sıklığına bağlı olarak temizlik zamanı geldiğine dair uyarıda bulunuyor.

Hayatı kolaylaştıran detaylar

Siemens, iQ700 speedMatic SN578S06TT bulaşık makinesinin varioSpeed Plus özelliği sayesinde 3 kat hızlı yıkama yapmaya ve zamandan tasarruf etmeye olanak tanıyor. A+++ enerji sınıfı ve Home Connect teknolojisine sahip olan Siemens SN578S06TT model bulaşık makinesi, nerede olursanız olun, uygun yıkama programı seçme ve yıkamayı başlatma imkanı sunuyor. Tab Counter seçeneği ile de makineniz parlatıcı veya deterjanının bitmek üzere olduğunu size anlık bildirimlerle hatırlatıyor.

Başarılı sonuçlar, esnek çözümler

En hassas bardakları çizmeden temizleyen Siemens SN578S06TT sahip olduğu brillantShine özelliği, bardak 40 derece programı ve su sertliğini otomatik olarak ayarlayan geliştirilmiş cam koruma sistemi ile bardaklarınızın çizilmesini önlüyor. Aynı zamanda mükemmel şekilde parlamalarını sağlıyor. Ayrıca VarioFlexPro sepet sistemi ve VariodrawerPro 3. çekmece sayesinde maksimum esneklik ve bulaşık yükleme kolaylığı sağlarken size sevdiklerinizle geniş sofraların tadını çıkarmak kalıyor.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz