Kulaklık modelleri ile Altec Lansing Türkiye’de

0
342 Okunma

Kulaklıklardan ev ses sistemleri ve mobil aksesuarlara kadar Altec Lansing, artık Türkiye’de. Firma, tüketicilerin farklı  ihtiyaç türlerine yanıt veriyor.

Altec Lansing kulaklık modelleri, tasarım ve stili; gürültü önleme özelliği ve dokunmatik kablosuz kontrol gibi bazı modellerle birleştiriyor. Değiştirilebilir konforlu kulak padleri ile tüketicilere estetik ve konforu bir arada sağlıyor. Alcora modeli ise Aktif Gürültü Engelleme Özelliği ile ön plana çıkarken 25 saate varan dinleyebilme özelliği ile konforlu bir müzik deneyimi yaşatıyor.

Hem güçlü ses hem de olağanüstü estetik

Taşınabilir Bluetooth hoparlör segmentinde, olağanüstü dinlence deneyimi, taşınabilirlik  ve konforu bir arada sunuluyor.  Charms ve Museo modelleri ile müziğinizi her gittiğiniz yere götürebilir, keyfini çıkartabilirsiniz.

İletişim Formları

Ev içi ses deneyimi içinse hem tasarım hem ses harikası ürünler sunuluyor. Legend Tower Hopörler, ayırt edici transparan cama sahip özel tasarımı ile hem güçlü ses hem de estetik sağlıyor.

İç mekan hoparlör modeli Epsilonia, Bluetooth segmentinde tamamen farklı, oldukça şık estetik bir tasarım sunuyor. Ahşap gövde ve metal ayak yapısıyla güzelliği tanımlarken gerçek, temiz ve doğal ses sağlıyor. 4’’ ve 1.5’’ dahili hoparlörleri, Bluetooth 4.0 ve NFC bağlantısı ile Epsilonia ikinci bir Epsilonia ile kolayca eşleştirilebilir ve stereo ses sunuyor.

Her şeye karşı dayanıklı

İlk IT hoparlör markası olan Altec Lansing kablolu 2.0 hoparlörlerden kablosuz 2.1 kablosuz hoparlörlere kadar geniş IT geniş ürün gamıyla tüketicilere kendi PC ortamları için uygun ürünü seçmelerine olanak sağlıyor.

Altec Lansing outdoor bluetooth hoparlör serisi ise en zorlu koşullarda bile müzik dinleye bilmenize olanak sağlıyor. IP67 standardında üretilen ve ‘’everythingproof (her şeye karşı dayanıklı)’’ olarak lanse edilen bu bluetooth hoparlör ürün ailesi; suya, kuma, kara ve darbelere karşı dayanıklı yapısıyla öne çıkmakta.

Boomjacket, serinin en üst özelliklere sahip  modeli olarak öne çıkarken; 40 saate varan pil ömrü ve powerbank olarak kullanılabilme özelliğine sunar. Boom Jacket ve Mini Life Jacket modelleri ise beraberinde gelen askı aparatıyla bisiklet veya teknenize monte edilebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz