Levi’s ve Google akıllı ceket üretiyor

0
168 Okunma

Google, ABD California’da düzenlediği I/O 2016 etkinliğinde Levi’s ile birlikte geliştireceği akıllı ceket projesini açıklamıştı.  Bir yıl sonra bir yıl sonra Levi’s ve Google işbirliğinde üretilen akıllı ceketler sonunda satışa çıkıyor.

Telefonunuzla etkileşime geçmenize olanak sağlayan ‘Commuter Trucker’ adı verilen akıllı ceket 2 Ekim‘den sonra 350$‘dan satın alınabilecek. Özellikle sportif aktivitelerle ilgilenenlere hitap eden bu akıllı ceketin sol kol manşeti üzerinde bulunan Levi’s Commuter anahtarı telefonunuzla etkileşime geçmenize olanak sağlıyor.

İki gün batarya ömrü sunuyor

Sahip olduğu özelliklerle göz kamaştıran yeni teknolojik ceket, kullanıcılara yakın yerler hakkında bilgi alma, müziklerini değiştirme ve ceketin koluna dokunarak gelen aramalara cevap verme imkanı tanıyor. ‘Commuter Trucker’ hem Android, hem de iPhone’la çalışıyor.

Bluetooth yardımıyla akıllı telefonunuzla bağlantı kuran Levi’s Commuter, şimdilik sadece Amerika için satışa çıkacak. Müziğinizi kontrol etmek ve gelen aramaları cevaplamak gibi yeteneklere de sahip olacak olan akıllı ceket, iki günlük batarya ömrü sunacak. Zaman içerisinde farklı renk ve modellere de sahip olması beklenen akıllı ceket, USB arayıcılığıyla şarj olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz