Spotify, Zaman Kapsülü’nü duyurdu

0
338 Okunma
Pretty cool girl having fun and listens to music in the headphones on smartphone over colorful background

Spotify, “Zaman Kapsülün” adlı en yeni kişiselleştirilmiş çalma listesini duyurdu. Zaman Kapsülün, kullanıcıların 16 yaşlarından 20’li yaşlarının başlarına denk gelen nostaljik 30 şarkıyı bir araya getirerek anıları yeniden canlandırıyor.

Spotify yeni bir kişiselleştirilmiş oynatma listesi özelliği olan Zaman Kapsülü (Time Capsule) ile kullanıcıları zamanda geriye götürüyor. Geçmişten sizin en beğeneceğiniz parçaları bir araya getirecek liste size nostalji yaşatacak.

Kullanıcıları geçmişe götürecek

Belki 80’ler90’lar belki de 2000’li yılların başlarından şarkılarla karşılaşacağınız oynatma listesi, tamamen algoritmanın yeteneğini ortaya koyuyor. Bazı oynatma listelerinde görebileceğiniz güncellenen “Şimdi Çalıyor” tasarımını kullanan Zaman Kapsülü göze de hitap etmeyi başarıyor.

Zaman Kapsülün, geçtiğimiz yaz Spotify tarafından yayınlanan Your Summer Rewind çalma listesinin gördüğü ilgi üzerine, bu başarılı çalma listesinin bir devamı olarak, bu sefer de gençlik yıllarının en güçlü hatıralarını kullanıcıların gözünde canlandırmak üzere oluşturuldu. Spotify Zaman Kapsülün listesine erişebilmek için 16 yaşından büyük olmak gerekiyor.

Zaman Kapsülü çalma listenizi, ana sayfanızın başında ya da Spotify’ın iOS ve Android mobil uygulamalarındaki Gözat bölümünde yer alan Dönem Müzikleri bölümünde bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz