LG TWINWash çamaşır makinesi

0
704 Okunma
LG TWINWash
LG TWINWash

Özellikle kadınlar için büyük önem taşıyan çamaşır makinelerinden bir yenisi LG  TWINWash çamaşır makinesi, sunduğu pek çok yenilikle kadınların gözdesi olacak gibi görünüyor. LG Electronics TWINWash çamaşır makinesi ile ilgili detaylar haberimizde.

LG Electronics’in en yeni çamaşır makinesi LG TWINWash, ikinci çeyrek dönem içinde Türkiye’deki kullanıcılarla buluşacak. Üstün verimliliği ve rahatlığıyla, kullanıcıların aynı anda iki farklı çamaşır grubunu yıkayabilmesine imkan veriyor.

Teknik özelliklerinin yanı sıra sade ve şık tasarımıyla da göz dolduran LG TWINWash, kadınları cezbedecek gibi görünüyor.

LG Electronics, en son model inovatif kıyafet bakım sistemlerini Innofest 2017 etkinliğinde iş ortakları ve distribütörlerine tanıttı. LG’nin kıyafet bakım teknolojileri serisinde yer alan yeni LG TWINWash çamaşır makinesi, sahip olduğu yenilikçi teknoloji ile çok daha az bir zamanda çok daha fazla çamaşırı yığınını yıkayabiliyor. 2017’nin ilk çeyrek dönemi içinde birçok yeni pazarda piyasaya çıkması bekleniyor.

LG TWINWash ne gibi kolaylık sağlayacak?

Kadınlar için büyük uğraşlar gerektiren ev işleri, son gelişen teknoloji sayesinde azalmaya başlıyor. Ev işleri için daha az zaman, kendiniz için daha fazla zaman harcamak istiyorsanız bu teknolojilere göz atmanızda fayda var. Bu yazımızda da LG’nin gelişmiş teknolojisi ile üretilmiş çamaşır makinesini ele alıyoruz.

Tam boy önden yüklemeli çamaşır makinesiyle alt kısımda yer alan mini yıkama bölmesini birleştiren LG TWINWash, kullanıcıların iki farklı çamaşır yığınını aynı anda yıkayabilmelerine imkan veren eşsiz bir tasarıma sahip.LG TWINWash, devrim yaratan tasarımıyla birlikte birçok yeni çamaşır yıkama seçeneğini de kullanıcıların beğenisine sunuyor. Güçlü ana çamaşır yıkama bölmesi asıl çamaşır grubunu yıkarken, mini yıkama bölmesi ise farklı bir yıkama programı için ayarlanabiliyor. Bu sayede çamaşır makinesini tamamen doldurmayı beklemeden daha küçük boyutlu çamaşır grupları yıkanabiliyor. Mini yıkama bölmesi ise özel bakım gerektiren iç çamaşırları ya da bebek giysileri gibi narin ve özel parçalar için özel yıkama seçenekleri içeriyor.

Teknolojinin beyaz eşya sektöründe de  ilerlemesiyle kadınların yükü en aza indirgeniyor. Bu sayede kadınlar ev işlerine saatlerini harcamak yerine kendilerine zaman bulma fırsatı yakalıyorlar.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz