11 Temmuz Cumartesi 2020

LG’den kapı içinde kapı


LG, kalabalık ailelerin işini kolaylaştıracak bir buzdolabı teknolojisi sunuyor. Buzdolabı kapağının sürekli açılıp kapandığı kalabalık evler için kapı içinde kapı teknolojisini geliştiren LG, böylece ufak tefek atıştırmalıklar veya içecek almak için buzdolabının kapılarının sonuna kadar açılmasına gerek kalmaksızın, sadece ilgili bölümün açılmasına imkan veriyor.

LG’nin Türkiye’de Pratik Kapı olarak tanıttığı Door in Door (kapı içinde kapı) sistemi sayesinde, hem mutfakta buzdolabı kapısı açıp kapama telaşı nedeniyle kalabalık yaşanmıyor hem de buzdolabındaki tüm bölümlerin her defasında ısı değişimi yaşamasının önüne geçilmiş oluyor. Üstelik son derece şık görünümlü bu yeni buzdolapları, hanımların mutfaklarına da çok yakışıyor. LG’ye göre, Door-in-Door/Pratik kapı kullanımı sayesinde %41’e kadar daha az soğuk hava kaybı, daha az enerji tüketimi yaşanıyor.

LG’nin Türkiye’ye yeni getirdiği GC-D502HQAM modelinin yanında daha önceden de Türk tüketicisiyle buluşan GC-D502HLAM ve GN-D702HLAM modellerinde kullandığı bu yeni kapılar büyük beğeni topluyor.

YAZAR: Ece Yukselen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Office kullanıcılarına yönelik hack saldırıları

Microsoft Office kullanıcılarına yönelik hack saldırıları

Ortaya çıktığı kadarıyla 62 farklı ülkede milyonlarca Microsoft Office 365 kullanıcısı hedeflendi. Büyük bir hackleme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir