Hairens ION-700 neler sunuyor?

1
965 Okunma

Kadınların hayatını kolaylaştırmak için birbirleri ile yarışan markalar bu günlerde bir yeniliğe daha imza attı… Bundan bir kaç yıl öncesine kadar saçlarını düzleştirmek için ütü veya saç düzleştirici kullanan kadınlar, bu günlerde yepyeni bir ürünle tanıştılar.. Bu ürünün adı Hairens ION-700 saç düzleştirici tarak.

 Hairens ION-700 saç düzleştirici tarak üstün özellikleri ve ergonomik tasarımıyla kadınların en sevdiği kişisel bakım ürünleri arasında yerini aldı… Özellikle kıvırcık veya dalgalı saçlarından memnun olmayan kadınlar bu yeni nesil tarağı çok sevdi…
Dilerseniz biraz bu tarağın özelliklerinden bahsedelim;
*Hairens ION-700 saç düzleştirici tarağın dişleri silikon olmadığı için saçlarınızı tararken çekmez ya da yolmaz. Tamamen birinci sınıf seramikten üretilmiş taban ve tümleşik dişleri sayesinde saçlarınızı çekmeden düzleştirmenizi sağlar.
*Anti statik iyon teknolojisi sayesinde iyonik fonksiyonu ile saçınıza + ve ışınlar yayarak saçınızdaki statik elektriklenmeyi önler.
*Tarağın gövde kısmında bulunan led ısı göstergesi ile saç tipinize uygun ısı ayarı yapabilir ve saçınızın yıpranmasının önüne geçebilirsiniz. 120°C-200°C arası ayarlanabilir ısı seviyeleri ile her türlü saç tipine uygundur.
*3D tasarıma sahip olan Hairens ION-700 saç düzleştirici tarak saçlarınıza eşit ısı yayarak,  tarak içerisinde dolaşmadan ve hızlı bir şekilde düzleşmesini sağlar.
*360° dönebilen kablosu ile kolay bir kullanım sağlar. Ürünün en iyi özelliklerinden birisi de siz kapatmayı unuttuğunuz zaman bir saat sonra kendini kapatmasıdır.
Bütün bu özelliklere ek olarak uygun fiyat ve 2 yıl garantisi ile asla hayır diyemeyeceğiniz bir ürün.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz