18 Ocak Perşembe 2018

LIFX Tile, sesle kontrol edilebilen LED


Işık sistemleriyle tanınan LIFX, Wi-Fi bağlantısına destek veren akıllı ışığı LIFX Tile’ı tanıttı. Bir dizi kare panel olarak kullanıldığında ince bir ray şeklinde aydınlatma sunan LIFX Tile, beyaz da dahil olmak üzere farklı tonlarda toplam 16 milyon renge destek veriyor.

Bu ince raylar muhtemelen bir odanın mevcut aydınlatmasının yerini almayacağını, ancak mevcut dekorun bir tamamlayıcısı olacağını belirtmekte yarar var.

Özelleştirilebilir LED’ler

Her odada özelleştirebileceğiniz aydınlatma sistemi HomeKit, Amazon Alexa ve Google Assistant servisleriyle uyumlu şekilde çalışıyor.

iOS, Android ve Windows 10 için geliştirilen uygulama ve Wi-Fi bağlantı noktasıyla kontrol edilebilen LIFX Tile, bununla birlikte hava durumu bildirimleri için IFTTT uygulamasına, evdeki güvenlik için Nest’e de destek veriyor. Şu anda yurt dışında ön siparişe açılan LIFX Tile, kasım ayında yaklaşık 200 dolardan satışa sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

samsung

Salonunuz için ideal TV boyutu hangisi?

Samsung, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla televizyon izleyicilerinin doğru TV boyutunu nasıl hesaplayabileceklerini anlattı. Olay televizyonlara …

Bir Cevap Yazın