Makyaj fırçası temizleme makinesi

0
1.463 Okunma
Makyaj fırçası temizleme makinesi Lilumia
Makyaj fırçası temizleme makinesi Lilumia

Makyaj yapmayı sevmeyen kadın yok denecek kadar az. Makyaj yaparken olmazsa olmaz ürünlerden biri de makyaj fırçaları. Fondoten, allık, far, highlighter gibi birçok makyaj ürününü uygularken makyaj fırçalarına ihtiyaç duyarız. Hal böyle olunca makyaj fırçalarımız da bu makyaj ürünlerinin kalıntılarına rastlarız.

Bu kalıntıları evde kendiniz saatlerinizi harcayarak yok etmeyin. Biz sizler için fırçalarınızı temizleyen Lilumia makyaj fırçası temizleme makinesini yazımızda paylaştık.

Tek bir düğme ile çalışır

Makyaj fırçalarınızı lavabonun üzerinde elle yıkamaya gerek yok sadece arkanıza yaslanın ve Lilumia makyak temizleme fırçası sizin için çalışsın. Bu sayede hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de tertemiz fırçalara kısa sürede ulaşırsınız. Kafa karıştıran kullanımı aksine tek düğmeyle çalıştırabileceğiniz bu ürün sizi hiç zahmete sokmak istemiyor.

Tek seferde 12 fırça birden temizler

Yüzümüzde istemediğimiz sivilce, leke, akne gibi istenmeyen görüntüler makyaj fırçalarımızı yeterince temizlemediğimizden veya yüzümüzde makyaj kalıntıları bırakmamızdan kaynaklanır. Hem güzelliğimiz hem de sağlığımız açısından makyaj fırçalarının hijyenik olması oldukça önemli. Bu duruma bir çözüm bulmak için geliştirilen Lilumia makyaj fırçası temizleme makinesi, tek seferde 12 adet fırça temizleyerek sizi büyük bir zahmetten kurtarır.

Büyük oranda bakterileri yok eder

Yüksek yıkama teknoloji sayesinde, fırçalarınızdaki bakterileri %50 oranında azaltan bu ürün, temiz fırçalara sahip olmanızın yanı sıra sağlığınızı da olumlu yönde etkiler. Geliştirilmiş Taban Tasarımı, temizleme yüzeyinden kir ve artık püskürtmek için bir vakum görevi görür.

Yıkama döngüsü tamamlandığında kurulama döngüsüne geçen Lilumia fırça temizleme makinesi, enerji tasarrufu için de uygun bir ürün.

4 farklı renk seçeneği mevcut

Şeffaf ve fütüristik bir tasarıma sahip olan bu elektronik fırça temizleyicisi, evinizin herhangi bir yerinde bile çok şık duracak gibi görünüyor. Mat Siyah, Parlak Pembe, Saten Altın ve Gümüş Krom olmak üzere toplam 4 renk seçeneğine sahip olan bu ürün her tarz kadına hitap ediyor.

149 dolar fiyata sahip olan bu ürünün Türkiye’ de henüz satışı bulunmuyor. Ürünü satın almak için http://www.lilumia.com/product/lilumia-2/ adresinden veya Amazon‘dan bu ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz