Kurban etleriniz için et kıyma makineleri

0
850 Okunma
Fakir minso plus ve torque et kıyma makineleri
Fakir minso plus ve torque et kıyma makineleri

Fakir Hausgeräte, Minso Plus ve Torque Et Kıyma Makineleri ile Kurban Bayramı’nda birbirinden lezzetli et yemeklerini, hızlı ve pratik şekilde hazırlamanızı sağlıyor.

Yüksek kalitesi sayesinde kısa sürede etler hazır

1000 watt gücüne sahip Fakir Minso Plus, çapları 4 mm ve 8 mm olan iki ayrı paslanmaz çelik kıyma diskiyle farklı incelikte kıyma çekebilme özelliğine sahip. Yüksek kalite paslanmaz çelik bıçakları sayesinde eti en hızlı şekilde istenilen kıvama getirirken, plastik itme sapının yardımıyla eti zahmetsizce çekiyor. İçli köfte ve sosis gibi birbirinden farklı yiyecekleri özel aparatlarıyla kolayca hazırlamaya imkan sağlayan Minso Plus, et ürünleri dışında salça, tarhana gibi kışlık yiyeceklerin de hazırlanmasında kullanılabiliyor. Tıkanmayı önleyen geri alma sistemi, temizlik için ayrılabilir parçaları pratik ve uzun süreli kullanıma elverişli. Kaymayı önleyen ayakları olabilecek kaza durumlarına karşı güvenli kullanım sağlıyor.

Et dışında birbirinden lezzetli yiyecekleri hazırlayın

1800 ve 2000 watt gücünde olmak üzere iki modeli bulunan Fakir Torque Et Kıyma Makinesi, 3 farklı incelikte kıyma diskleri ile Kurban Bayramı’nda leziz et yemekleri hazırlamayı kolaylaştırıyor. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik bıçakları sadece kırmızı et değil tavuk, balık gibi beyaz etleri de kıyma haline getirmenize olanak veriyor. Tıkanmayı önleyen geri alma sistemi kolay temizlik sağlarken kaymaz tabanı güvenli kullanım sağlıyor. Yine Fakir Torque da sucuk, salam, sosis doldurma ve içli köfte gibi leziz yiyecekleri hazırlama imkanının yanı sıra salça, tarhana gibi kışlık yiyeceklerin hazırlanmasında kullanılabiliyor.

Daha fazla bilgi için http://www.fakir.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz