13 Ekim Cumartesi 2018

Meghan Markle, sosyal medya hesaplarını sildi!


Meghan Markle sosyal medya hesaplarını sildi

Suit dizisiyle popülerliği artan ve Prens Harry ile nişanlandığı yakın zamanda duyurulan Amerikalı ünlü oyuncu Meghan Markle sosyal medya hesaplarını sildi.

Bugün yabancı medya’da sıkça yer alan haberler Meghan Markle’ın Instagram, Twitter, Facebook ve kendi blog sayfasını (The Tig) sildiği yönündeydi. Markle’ı takip eden kullanıcılar bugün itibariyle ünlü oyuncunun sosyal medya hesabına ulaşamadılar. Prens Harry ile 19 Mayıs 2018‘de Windsor Kalesi‘nde evlenecek olan Markle’ın kraliyet ailesine gireceği için bu tarz bir girişim yapmış olduğu kulağımıza gelen bilgiler arasında. Oyuncunun Nisan 2017’den beri Instagram paylaşımı yapmadığı da dikkatleri çekmişti.

Fotoğraflarını Kensington Royal hesabı paylaşacak

meghan markle sosyal medya hesaplarını sildi

Markle ve Prens Harry’nin birlikte çekilmiş fotoğraflarını görmek isteyen takipçiler bundan böyle Instagram ve Twitter üzerinden @kensingtonroyal hesabını takip etmek durumundalar. Kraliyet ailesinin resmi olarak fotoğraflarını çeken ve bunları sosyal medya’da paylaşan hesap içerisinde kraliyet ailesinin güncel fotoğraf ve videoları bulunuyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Model 3 son zamanların en güvenilir otomobili!

Genel Model 3 otomobil, tasarımının en önemli özelliğinden biri de güvenlik. Hatta bu otomobil yaralanma …

Bir Cevap Yazın